Skocz do zawartości

Pomoc ze złym umieszczeniem głośników (Opel Astra 1)


Franiu634
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uzytkowników.

 

Mam mały problem gdyż pare dni temu zakupiłem nowe głośniki ground zero gzif 6503x za bardzo okazyjna cene. Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o Car audio wiec gdy próbowałem założyc głośniki na przód natkonełem sie na problem wiec zamontowałem je na tylną półkę (teraz juz wiem ze wystarczy zamontowac jes na dystansach z mdf). Poczytałem wiele tematów na temat głośników w tylnej półce i wydaje mi sie ze nie ma sensu ich tam trzymac. Nie mam wzmaka i wyczytałem po fakcie ze do samego radia bardzo dobre sa helix db 62 c.

 

Pytanie moje brzmi jak wyjść z tej sytuacji ?

Helixy z wygłuszeniem na przód a co z tyłem przeinstalowac głośniki w jakiegos boxa czy wygłuszyc bagaznik itd. i zostawić je w tylnej półce ?

Czy po prostu przełożyć ground zero na przód z wygłuszeniem i nie wydawac kasy na helixy ?

 

Troche głupia sprawa ale tak to jest jak sie nie mysli i kupuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw wygłusz sobie drzwi i zbieraj kasę na helixy albo coś lepszego, wszystko zależy czy chcesz to dawać pod wzmacniacz czy nie bo jak nie to nie ma sensu dawać niczego innego niż te helixy.

 

Moja wczesniejsza wypowiedz tylko dobrana innymi slowami sens ten sam ... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem nowe głośniki ground zero gzif 6503x

 

wygłusz drzwi, wsadź te ground zero i zobaczysz jak będzie.

 

jak to sie mowi "z gowna bata nie ukrecisz" i niestety tak glupie powiedzenie tyczy sie tych glosnikow

 

mowiac wprost - nie tykaj tanich glosnikow GZ!

bawilem sie spora iloscia tych glosnikow i to strata pieniedzy!

 

 

Pytanie moje brzmi jak wyjść z tej sytuacji ?

Helixy z wygłuszeniem na przód a co z tyłem przeinstalowac głośniki w jakiegos boxa czy wygłuszyc bagaznik itd. i zostawić je w tylnej półce ?

Czy po prostu przełożyć ground zero na przód z wygłuszeniem i nie wydawac kasy na helixy ?

zdecydowanie helixy zagraja lepiej od sporo drozszych GZ

ale ja bym tutaj polecal beyme sck65 - troche drozsze ale brzmienie duzo bardziej zrownowazone i wysokotonowka delikatniejsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...