Skocz do zawartości

Konfiguracja PXA-H100


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z ogarnięciem tego zestawu. Procek podłączyłem działa pod radiem CDA 9886, mam też KTX-H100

i tu problem podłączyłem wszystko zgodnie z instrukcją i lipa przy odpaleniu programu wywala mi błąd.

Jest na pisane że działa na windows xp, ja mam siódemkę ale zmieniłem tryb zgodności na xp i program się zainstalował i uruchamia się ale wywala błąd na początku. Miał ktoś do czynienia z tymi zabawkami?

post-9246-0-68127300-1335630401_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troche walczylem ze swoim pxa-h100 i kompem. mialem xp z sp3 musialem odinstalowac bo soft nie dziala ze sp3 :wstyd: taki blad wystepowal na wersji softu 1.1. reinstalka systemu plus wygrzebany w necie soft w wersji 2.1 (nie dostepny na stronie alpine :/) zalatwilo sprawe z bledem przy otwieraniu portu.

 

p.s win siodemke tez przerabialem i tez program sie zainstalowal w trybie zgodnosci ale nie odpalil. sprobuj soft 2.1 i virtualna maszyne xp z sp2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na XP'ku mialem też problemy z instalką. Pamiętam że jakieś problemy były z driverami.

 

Czy ty aby czasem nie masz 64bitowej Siódemki?

 

Spróbuj zainstalować sterowniki FTDI jak możesz i da radę. Podobno pomaga na 64bit.

 

Ewentualnie spróbuj w trybie zgodności ale wątpię że to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma Windows 7 64bit to niech odpali to na wirtualnej maszynie xp. Może być też tak, że te procesory działają tylko na angielskiej wersji xp'ka. Tak jest ponoć z ktx-100eq przy konfigurowaniu 9887r.

 

Mam virtualbox ale z win xp sp3 pl i nie działa,własnie zasysam xp sp2 EN może to coś zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...