Skocz do zawartości

Naiman vs Burneiko


Wodzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zomer ty jestes jak tableta stary... chyba nie masz zadnego pojecia : )

Akurat mam bo kiedys trenowałem.. 12lat temu chłopaki nie wygladali jak koksowniki.. ale wczesniej była kulturka a teraz ludzie są tak "chorzy" że bez "witaminek" nic nie osiagniesz.. Nawet nie wiesz ilu porypańców spotkałem jadących na tych "Tic Tac-ach"

A weź wypij z takim później alkohol.. To cie już nie pozna taką ma sieczke w mózgu..

 

A po piwku to do tej pory pamiętam jak kumpel rzucał babciami na przystanku tramwajowym, takiego dostał Powera..

Morda mu spuchła, zrobił sie mega kwadratowy na ryju i ciemniejszy na twarzy niż dojrzewająca wiśnia..

5minut to sie zmieniał ciśnieniowo jak kameleon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmy sobie inne walki Najmana - i zekome zgniecienie, splaszczenie jak robakow - kilku takich mialo byc robakami a mimo takich zapewnien Najmana to on zaliczal porazki. Teraz niesportowe zachowanie sie zekomego sportowca z tak wieloletnia tradycja do kogos kto pierwszy raz na ring wszedl. To najman jako sportowiec powinien podac reke jako pierwszy - chociazby jako dowod szacunku dla innego czlowieka, smialka i laika w walce na ringu.

Zachowal sie jak zwykly lump - on jest lumpem.

Sprawiedliwosci stalo sie zadosc.

Pokazal ile tak naprawde jest wart a kazda osoba z ktora zdazylem porozmawiac o walce bedzie pamietala najmana jako debila, chama i tchorza ktory mocny jest tylko w papie a nie w sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporcie

W cudzysłów bym to ujął :)

 

Słuchajcie, prawda jest taka że jeżeli się startuje dla show i z tego jest kasa no to cóż, jest jak jest, był szoł, był! Jak się startuje w zawodach sportowych i walczy się nie tyle o pieniądze co o prestiż, swoje JA, podnosi się w ten sposób ambicje, spełnia marzenia to trzeba też z taką samą godnością jak zwycięstwo przyjmować porażkę :) Ot tyle i myślę że dalsze komentarze typu Najman ciota można sobie darować, każdy z nas wyciąga wnioski i widzi co jest co. Każdy z nas też ma pogląd na to co jest SPORTEM a co jest "SPORTEM" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taki sport to ja babcie moge im dac.. Sport? Sport bedzie.. Show? Show tez bedzie-sportowiec VS. emerytka. Popularnosc spora..

Ludzie lubie krew-krew sie pewnie poleje..

Co do filmu uzytkownika Morfi dodam komentarz Najmana który mnie rozwalił:

" W 1-szej rundzie wszystko jak sobie założyłem, wyszło... byłem troszke wolniejszy po tych 5minutach skakania... w 1 mu sie nie udało (duma, ze go przeciwnik nie capnął)"

 

ciekawe co bedzie 12maja jak bedzie walczył Pudzian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to żeście sobie dziewczynki poużywały... A kim przepraszam wy jesteście żeby tak kogoś obrażać. To pytanie do jacekTDI, kepke_23, slaww czy damian2933. Bo mi się niedobrze robi jak czytam takie wypociny. Jakie są wasze osiągnięcia? Co?! Najman dorobił się tytułu wicemistrza Polski w kick-boxing`u i walki o zawodowe międzynarodowe mistrzostwo polski w boksie wiec ma prawo nazywać się "sportowcem". Poza tym udziela się charytatywnie jak mało która gwiazda w Polsce. I nie będę go bronił dlatego że go lubię bo tak na pewno nie jest. Po prostu denerwuje mnie jak internetowe szczekaczki jak wy nagle stają się nie lada znawcami od wszelakiego sportu! To jest taka mała polska przywara że od każdego medialnego wydarzenia nagle mamy mnóstwo z dupy znawców od skoków narciarskich, formuły 1, boksu, walk w klatce, latania samolotem z politykami, jeżdżenia autobusem po górach i wielu innych dziedzin których przecież uczą w podstawówce. Nie wiem czego się spodziewaliście po tym spektaklu. To nie miała być walka tylko SHOW, przedstawienie! I to było od razu wiadomo, a jeżeli ktoś myślał inaczej to świadczy to tylko o jego bezdennej głupocie! JacekTDI a to że celebryci zgarniają całą kasę jest dowodem tylko na to co wyżej napisałem... Bo to oni robią SHOW w takich przedstawieniach i to oni przyciągają całą rzeszę oglądających.

 

rooski chyba masz inną definicję sportowca niż większość ludzi na tym forum pozwolę sobie napisać w imieniu innych i moim najman NIGDY nie był sportowcem tylko "PSEUDOSPORTOWCEM" co pokazał po raz kolejny to tyle na temat najmana. A co do najmana to znam go z dawnych lat bo pochodzi z Częstochowy i zawsze był takim zjeb.m i wieśniakiem i zdania na jego temat nie zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli ktoś był najlepszy, ale z racji wieku czy innych okoliczności już nie wygrywa, to przegrywa czy nie? Zależy od okoliczności. Jeśli robi wszystko, aby wygrać to nie przegrał, bo można przegrać tylko ze samym sobą i nie widzę powodu, aby stracił szacunke kogokolwiek. Inaczej sytuacja się ma jeśli ktoś nie robi nic poza szumem medialnym, a w ringu (lub innym polu rywalizacji) daje d... na całej linii. Dopiero wtedy mamy doczynienia z porażką ( w tym przypadku Marcinem "Porażką" Najmanem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chisora niedawno pokazał wieksza wieś i co?

 

ale jak to rutkam napisał Chisora podjął walkę w ringu i przeciwstawił się ( bo to co przed walką w ringu i po walce na konferencji pomijam i dobrze ze mu licencje Brytyjska Federacja Boksu zabrała bo to nie było zachowanie sportowca profesjonalisty).

Panowie najman nawet nie podjął walki i widać było że on klepał już odrazu po obaleniu przez "Koksa" i to klepał ogólnie 3 razy ciota i nic więcej bał się dostać porządnie w pysk bo nawet nie oberwał konkretnie a się poddał jak pizda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z Was byl na widowni?? Wydal kase by ogladnac widowisko (choc musialby byc ostatnim frajerem liczac, ze takowe w ogole bedzie)??

Nastepnym razem proponuje inny program w TV.

Miala byc ogladalnosc, mieli byc sponsorzy, miala byc kasa. Wszystko bylo wiec o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że organizatorzy stworzyli tą walkę nie dla technicznej walki tylko dla "szoł".

Dla Burneiki miała to być"zabawa" dla Najmana zarobienie trochę grosza. Ja nie oczekiwałem niczego po tej walce. Walką się nie zawiodłem.

Wy natomiast piszecie o tym jaki to szlachetny powinien być sportowiec. Ja osobiście mam to w dupie.

Dla jednego jest to coś więcej niż robienie pieniędzy ale dla drugiego już nie, czy jest to akceptowalne decydują sponsorzy i promotorzy oraz wiele innych osób odpowiedzialnych za walkę.

Łatwo Wam sie mówi, że ktoś powinien "ze sceny zejść", a to czy będzie miał za co wykarmić rodzinę to już nikogo nie interesuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo Wam sie mówi, że ktoś powinien "ze sceny zejść", a to czy będzie miał za co wykarmić rodzinę to już nikogo nie interesuję.

 

Znam ludzi, którzy maja honor, a nie mają za co wykarmić rodziny i jakoś każdy ma to w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...