Skocz do zawartości

Wybór nagrywarki


blood1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Liteona napedy siedzą w xboxach więc są bardzo trwałe.

 

w klockach siedziały napędy niemal wszystkich firm produkujących napędy optyczne, to żaden wyznacznik.

 

Poza tym od marki ważniejszy jest konkretny model, choć są marki które mają większość udanych modeli i takie, które mają gorsze.

 

Plextor i Pioneer to takie dwie z przyziemnych, na których ciężko się zawieść...

 

Swojego czasu jedne z lepszych napędów robił LG, ale to już minione czasy.

 

Podobnie jak NEC, dwa modele były wręcz legendarne(bodajże 3520A i 3540A), potem Sony/Optiarc zaczęło produkcję dla Nec i się skończyło ;)

 

Kto przegląda/ł cdrinfo.pl powinien wiedzieć o czym piszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w klockach siedziały napędy niemal wszystkich firm produkujących napędy optyczne, to żaden wyznacznik.

 

Tak w pierwszych były różne. Od 2007r. tylko liteon. Dobry jest najprostszy ihas124. Sprzedaję ich dużo i brak jest reklamacji. Są tanie i dobre. Co do droższych typu plextor i inne bardziej hi-endowo nie nagra. Chyba że zaraz ktoś wyskoczy że płytka nagrana na plextorze gra lepiej niż na liteonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to co? Kolega nicekt przecież już Ci odpisal że najprostszy bo F1, czy Plextor Premium 2 czy stare japońskie najwyższe modele Plextora ktore kosztowały prawie 2k PLN kosztowały tylko dlatego ze mialy odpowiedni znaczek i bardziej hajendowo plyty nie nagrają.... więc wybór jest prosty :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ale nagrywarka musi także dobrze nagrać żeby ten nośnik ją dobrze odtworzył a im wolniej tym lepiej niestety większość współczesnych nagrywarek pali płytki z minimalną prędkością x16 :) No cóż chyba skuszę się na ihas124 kub jak znajdę plextorato na niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ale nagrywarka musi także dobrze nagrać żeby ten nośnik ją dobrze odtworzył a im wolniej tym lepiej niestety większość współczesnych nagrywarek pali płytki z minimalną prędkością x16 :) No cóż chyba skuszę się na ihas124 kub jak znajdę plextorato na niego

Co masz na mysli dobrze nagrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura :)

 

Tak w kilku egzempażach zdażył się hitahi-lg ,którego jeszcze nie spotakłem w polsce.

http://www.360drives.com/list

 

Dobrze ale nagrywarka musi także dobrze nagrać żeby ten nośnik ją dobrze odtworzył a im wolniej tym lepiej niestety większość współczesnych nagrywarek pali płytki z minimalną prędkością x16 :) No cóż chyba skuszę się na ihas124 kub jak znajdę plextorato na niego

 

To nie zależy od nagrywarki tylko od programu, oraz firmware które można ściągnąć i wgrać do nagrywarki. Jak nagrywasz flacki lub przegrywasz to każda nagrywarka w tej samej jakości to zrobi. Co do nagrywarek które kosztowały kiedyś 2tyś. to tak jak teraz blueray. Kosztuje od groma a jak będzie już popularny i nagrywarka będzie kosztowała 100 to ze będzie gorsza niż ta co teraz 800zł? To jak myśląc tokiem niektórych trzeba kupić jakąś za 2tyś i będzie mp3 nagrywała że lepiej niż oryginał. Ihas124 to najlepsza relacja jakość- cena bo są najmniej awaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wbudowana w lapka

 

I powiedz jeszcze, że dobrze nagrywa audio :rotfl:

 

Moze sie myle ale ja wiekszy nacisk stawiam na nosnik niz na nagrywarke

 

Nośnik jest ważny ale sama w sobie nagrywarka ważniejsza. Jeśli obie składowe są dobrej jakosci pozostaje "tylko" dobry soft...

 

Są informacje w sieci choćby na audiostereo.pl jaka nagrywarkę kupić do audio. Tam też "trafiają" sie audiofile

 

PS. Pomocny może być ( po raz kolejny i nie tylko w tej sprawie) temat Sinoffa w dziale Nasze instalacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w kilku egzempażach zdażył się hitahi-lg ,którego jeszcze nie spotakłem w polsce.

Xbox 360 Drives - List

 

Nie musisz mi wysyłać linków, ja wiem o czym piszę :)

 

btw. jak już szukasz wiedzy w internecie na gorąco, to poszukaj lepiej, bo

 

1) Hitach w PL było dużo

2) Były też inne napędy od 2007r. i to przynajmniej trzy marki, podpowiem że wszystkie występowały często w PL(generalnie nie ma rozróżnienia na kraje, więc w ogóle nie wiem skąd uwaga że "nie widziałeś w Polsce").

 

Jak czegoś nie wiesz, to nie wprowadzaj ludzi w błąd :)

 

Co do LiteOnów - piszesz tak o nich, chyba tylko dlatego że je sprzedajesz.

 

Nawracać nie mam zamiaru, polecam Pioneery i Plextory, nie za 2k tylko o jedno zero mniej.

 

p.s: Polsce, nie "polsce" :) Szanujmy samych siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...