Skocz do zawartości

Lexus Gs300 skrzynia basowa


sweetepete
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Jestem posiadaczem lexusa gs300 z 2002r i stopniowo wymieniam sobie elementy

zestawu audio.Z przodu jest zainstalowany zestaw HERTZ ESK 165.4 i w bagazniku zostal

zainstalowany subwoofer aktywny VIBE LITEAIR COMPACT 12' i wyjety zostal fabryczny

sub ktory byl zamontowacy centralnie w tylniej polce.O ile przez pierwsze 2 miesiace bylo fajnie bo bylo mocniej slychac bas tak teraz powoli zaczyna mi go brakowac.Ostatnio jechalem kolegi Roverem 75

w ktorym jest zamontowana w bagazniku skrzynia JBL z dwoma 12' glosnikami i powiem ze nie ma porownania,moj gra przy nim jak jakies padlo,u niego nawet jak jest cicho ustawione radio to mam wrazenie ze mi wnetrznosci sie ruszaja.Co moge zrobic zeby uzyskac taki efekt,chce czuc ten bas tak jak u niego mam wrazenie jak by glosnik byl zamontowany w oparciu przedniego fotela.

I teraz pytanie:

czy jest sens kupic jeszcze jeden taki sam Vibe jaki posiadam obecnie i podlaczyc 2 w bagazniku?

czy moze jednak zainwestowac w cos innego co da takiego kopa?

Muzyki slucham roznej, lubie rege,hiphop,ale tez instrumentalna i lekki rock

Prosze o pomoc w doborze sprzetu,skrzynie zrobie sam,na glosnik ewentualnie 2 gosniki i wzmacniacz mam do wydania 1200-1300pln

 

Dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...