Skocz do zawartości

Poszukiwania wzmacniacza, potrzebne porady!


nootek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cześć,

 

jestem w trakcie kompletowania swojego audio i zacząłem sie rozgladac za 4-kanałowym wzmacniaczem, który miałby napedzic suba Focal 25A1 i przedni zestaw Infinity 655cs - który w przyszlosci ma zostac zastapiony czymś bardziej rasowym, chodzi mi po glowie oferta RS Audio (model Base), choc moj budzet jest dosc ograniczony, a raczej o używki tej marki to ciezko ;)

 

u-dimension jr 4.300 bardzo przypadl mi do gustu, ale obawiam sie, ze mojemu focalowi przydaloby sie dostarczyc ok. 200W.

 

Focal Solid 4, parametrowo mi odpowiada, ale nie mialem okazji sluchac zadnego wzmacniacza Focal'a no i cenowo troszke juz wysoko.

 

rozgladam sie tez za helixami, ale zbyt wiele o nich nie wiem.

 

Muzyka jaka slucham jest naprawde bardzo zroznicowana, lubie posluchac nowoczesnych, szybkich bitów, troche rapu, ale takze w spokoju delektowac sie czyms bardziej odpowiednim, jazzowo rockowym, BEZ ciezkich brzmien ;) subwoofer tak naprawde ma uzupelniac przód, ma byc czysto i dynamicznie, oczywiscie stosunkowo do polki cenowej ;)

 

poszukuje wzmacniacza uzywanego, cenowo 500-700zl

 

p.s.

obecnie sub zasilany jest marnym (pozyczonym) Clarionem apx 2121e, takze nie dostaje wiecej niz 100W, a przod gra pod radiem ;) wiec chcialbym zeby to w koncu zaczelo normalnie brzdąkać ;)

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie... Szukal bym starszych RF, woofer Infinity ma zaciecie do checi potrzasania nogawka i Rf by tu pasował. Pomyśl jednak o dwóch wzmacniaczach, czasami warto dołozyc 200zł i wziać 2 piece o roznym profilu ale takie które beda zgrywały ze soba cały zestaw, niz brac na siłe 4ch która w jakims stopniu ograniczy którys z komponentów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...