Skocz do zawartości

15" w closed ??


90adasko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresowany jestem głośniczkiem boschmann zd-15 i mysle zeby go wrzucić w 80l closed i porządnie wytłumić

Ten przetwornik nie jest jeszcze dobrze sprawdzony bo na forach nie pisze o nim zbyt wiele ma on moc 500w RMS mysle że dałby rade w tak dużej skrzyni, z tego co czytałem zalecane ma ok 52l w closed ale przy 80l zagra dużo niżej.

 

Co o tym myslicie bedzie to mieć jakiś sens??

prosze o porady :padam: co zrobic zeby mnie było słychać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... jezeli glownym wyznacznikiem jest zeby bylo cie slychac to wpakuj go w br , bo bedzie glosniej dowal mu z 600wat i bedzie git , ewentualnie otworz bagaznik

 

A tak serio jak chcesz konkretnej rady to napisz konkretniew co wymagasz, ile kasy , jaka muza chociaz 15 to do szybkich bitow sie nie nadaje , a moze masz zapedy dbdrag ?

 

konkrety !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za głośnik moge dać max 450zł ale jak taniej to sie nie pogniewam

wyczytałem ze między 12 a 15 w ogóle nie ma porównania ze grają o niebo lepiej i niżej zalezy mi na niskim uderzeniu nisko i mocno słucham głównie czarnej muzy ale i cos szybkiego sie trafi

wzmak kupie w zależności od głośniczka to na razie sie wstrzymam :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 sa duzo wolniejsze od 12 jezeli chcesz do wolnego bitu to bierz 15' ale za 450 zł nic porzadnego nie dostaniesz co najwyzej cisnienie i lomot. w tych pieniadzach trudno cos polecac bo jakosc bedzie tak samo mierna jak ma byc nisko i mocno to co bys nie kupil dawaj to w skrzynke BR. A podejscie ze 15 gra lepiej od dwunastki to mocno zalezy od zapotrzebowan ja np. z 12' przesiadam sie na 2x10' bo przekonalem sie ze budzetowa 12' jest wolna i nie precyzyjna nawt dobrze sasilana , 15' nigdy nie przerobilem ale obawiam sie ze 15' za 450zł to tylko jak koledzy z forum ci poleca jakas uzywke ja bodajze widzialem za 500 pare zloty na all.... 15 JL ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pioniery tez sa wolne.. Chcesz czegos szybkiego to patrz na parametry mms.. Sam wlasnie szukam czegos szybkiego i mocnego i tez myslalem o 15 closed..Ale zejscie mial niezłe z szybkoscia gorzej.

Mysle nad 4x10" aby dac niezły kick no ale gorzej bedzie z szybkoscia dlatego szukam 2x 12" zastanawiam sie nad mb quartem dwh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...