Skocz do zawartości

Wygłuszenie drzwi amatorska prośba


cwaniaczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Brednie - zwłaszcza z tym portalem torrentowym. To tylko udowodniło jak mało wiesz o czym piszesz. Nie musisz mi nic udowadniać. Przeczytałem wystarczająco dużo informacji o Tobie. Nauczenie się paru sztuczek to nie wszystko. Gdybyś naprawdę miał głowę na karku, nie prosił byś o wchodzenie na maila czy podawanie adresu. Pomyśl. I nie ośmieszaj się więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle. co by dac mu jeszcze jedna szanse ale by byla przy nim osoba ktora bedzie podpowiadac co ma pisac. Niech chlopak bardziej szczegolowo powie co chce uzywajac nieco bardziej fachowych slow.

 

Co moge mu polecic - to by zobaczyl dzial "Wasze instalacje" poszukal gdzies audi i podpatrzyl jak mozna wygluszenie zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie meila pracuje nad nim xD

 

odnośnie wygłuszenia to sprecyzuje to w ten sposób

 

czy tak jak na tym zdjęciu:

 

http://imageshack.us/photo/my-images/819/boczek1wersja5etap.jpg/

 

to wystarczy okleić tylko tak i finito? czy jeszcze teraz tutaj na zewnątrz dać? chodzi oto,że mam kasę na 2 maty czyli albo dwa tyły robie z przodu albo dwa przody(zewnętrzne tą konstrukcje okrywam) to co lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wystarczy okleić tylko tak i finito?

Przejrzałeś w ogóle chociaż 1 temat z działu "Wasze instalacje"? Tak ciężko pomyśleć? Rusz głową i dokonaj wyboru czy chcesz mieć drzwi zrobione raz, a dobrze czy po kosztach. Nie za bardzo wiem w czym ktoś ma Ci w tym momencie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zrób jak na zdjęciu. Do przodu w Audi niestety same maty nie wystarczą - musiał byś zrobić jakiś stelaż z płaskowników lub zastosować blachę alu i dopiero na to maty. Uzbierasz więcej kasy to tak zrobisz.

 

odnośnie meila pracuje nad nim xD

 

 

A co tu jest do rozpracowywania?? Kolejny raz udowadniasz że.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega juz zaczol troszke myslec ?

 

kolego - jak zdejmiesz tapicerke (boczek drzwi) i ta cala gabeczke to ocen sam czego potrzebujesz. bedziesz musial zainwestowac w wieksza ilosc mat aby polozyc wygluszenie od wewnatrz na te drzwi (podobnie jak tam na rysunku) nastepnie bedziesz musial pobawic sie blacha aluminiową i blachowkretami co by wieksze szpary usztywnic i na to pojda kolejne maty a nastepnie dokrecisz tapicerke (boczek) - to chyba najbardziej prosta metoda z wygluszenia.

Bardziej zaawansowane osoby moga pobawic sie w wycinke i szpachlowke - wysuniecie glosnika przed tapicerke a i jeszcze bardziej zaawansowani do tego moga dodac ukierunkowanie glosnika (stosowane zazwyczaj w SQL)

To chyba taka podstawa.

Jesli sie myle - prosze poprawic.

 

jednakze kazdy ma swoja koncepcje na wygluszenie i to czego uzyje to zostawia sie jego wyobrazni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...