Skocz do zawartości

Wzmak dla znajomego


thegameer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki monobloczek byście proponowali do 600zł? Najlepiej ponad 800W RMS przy 1 ohm lub 4. Napędzały by podobnie jak u mnie 2 szt. Es 300d (2x4). Ja mu proponowałem rodka r1900n ale ostatnio ciężko go dostać i najlepiej jakby się znalazła jakaś alternatywa. Najlepiej do 100A poboru prądu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat każdy producent ma swoje udane i mniej udane konstrukcje. Na pochwałę z Peyinga zasługuje seria alien - polecam wzmacniacz 1kd76 czy jakoś tak, oraz magnata RX - też dobra seria, i mono sobie też dobrze radzi - z dwojga złego postawił bym jednak na magnata, bardziej naturalne brzmienie i inne niż D klasa Aliena, choć ta też mnie zadziwiła na duży + patrząc na cenę wzmaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma się ten piździng i magnat do rodka? Może ktoś ma porównanie?

 

Hmm szczerze to Ci sie trafilo, bo wlasnie po testach peinga magnata trafil do mnie rodek 680a - może nie za mocny, bo 3x250W ale powiem że Xeteca którego męczyłem na tych 3 piecach, najmilej dla ucha gra właśnie rodek i głośnik jest lepiej kontrolowany - z tego co podpiąłem multimetr to w skokach dostawał ok 75V nawet i nie było słychać zniekształceń - czyli dość sporą dawkę jak na 350W głośnik.

 

Rodek ma plynna regulacje fazy a to jest czasem przydatne.

 

U mnie się to potwierdziło i przydało głośnik obecnie gra w boczku czyli pod kątem 90' do pasażerów i normalnie nie dało się go zgrać fazowo a tu pomocna była regulacja fazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...