Skocz do zawartości

Nowa zabawka Peiyinga


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie przeglądając Portal aukcyjny natrafiłem na nową zabawke tej firmy.

Musze przyznac ze akurat monobloki tej firmy mile mnie zaskoczyły i do tej pory posiadam dwie sztuki.

Teraz moje Pytanie czy macał ktoś juz te piece wygląd zupełnie inny nawet ładny ale co dalej???

 

 

http://allegro.pl/wzmacniacz-peiying-basic-py-1k110ab-2500w-1-kanal-i2257505789.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem dziwny.

 

Opis :

 

Moc dla 4 Ohms: 430W x 1

Moc dla 2 Ohms: 700W x 1

Moc dla 1 Ohm: 1000W x1

Min. impedancja głośnika: 1 Ohm

 

A w tytule aukcji:

WZMACNIACZ PEIYING BASIC PY-1K110AB 2500W 1 KANAŁ

 

Nie dość że kłamią to jeszcze ktoś to chce kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego u siebie w miescie co jego wujek jest importerem na PL , ponad to bral czynny udzial w budowie demo car'a peiyinga . Kiedys udalo mi sie z nim zamienik kilka slow i mowil ze jezeli chodzi o ta marke to tylko i wylacznie seria "alien" soba cos reprezentuje , dla mnie to nadal znak zapytania , nie mialem w rekach nie macalem - raz sluchalem ale na tyle krotko ze nie mam co sie wypowiadac .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem dziwny.

 

Opis :

 

Moc dla 4 Ohms: 430W x 1

Moc dla 2 Ohms: 700W x 1

Moc dla 1 Ohm: 1000W x1

Min. impedancja głośnika: 1 Ohm

 

A w tytule aukcji:

WZMACNIACZ PEIYING BASIC PY-1K110AB 2500W 1 KANAŁ

 

Nie dość że kłamią to jeszcze ktoś to chce kupić?

 

Mnie zastanawiał opis bezpieczników na reklamie widać 2x15 a w opisie jest 4x25 wiec pytam.

Sory nie tą reklame oglądałem jest 4x25 :hyhy:

 

Kiedys udalo mi sie z nim zamienik kilka slow i mowil ze jezeli chodzi o ta marke to tylko i wylacznie seria "alien" soba cos reprezentuje

 

Jestem jak narazie takie samego zdania.

Edytowane przez szymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...