Skocz do zawartości

Oceń dobrane graty audio do VC


azerty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj link do koszyka allegro. Koszt całkowity z montażem jaki chcę osiągnąć to 2000zł, dlatego na graty zostaje 1500zł, czy w tej cenie da się coś jeszcze podciągnąć do góry jeżeli chodzi o jakość

http://moto.allegro.pl/Cart.php/cartUrl?items=MDgwM1dUCloJDAMLV18WVQsKAgFSUg5TBg0HHFRdC1ACCgUKUlQBVx8JCwFXUglUCQ0DB1NJCFkCCgIEUVEIVwcAHwJeVAhbCAgFClZVCU0BAwICXVEJVQYKCQVKV2VmOWI=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o jakosc to zamiast ladowac sie w nowe rzeczy rozejrzyj sie za uzywkami , to podciagniesz sie nieco , kable HW to bym bral ofc . sygnalowe moga zostac . no i maty jakies inne np gms lub stp , co do reszty tak jak pisalem , pozostaje jeszcze zestaw odseparowany dokladajac troche moze byc juz tempo 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No VC(Vectra C), chodzi mi o to żeby nie było dziury. Tam jest ten zje*bany kolor deski rozdzielczej że jak wstawisz czarne radio albo coś innego to wygląda ni to w p*zde ni to w oko. Poza tym jest tam tak głupio rozwiązane że komputer pokładowy jest w radiu i dołożenie manetki z przyciskami do kompa nie da to nic i zniknie mi cały komp a CID będzie działał jako zegarek... żeby było tego jeszcze mało najtańszy adapter do kierownicy w VC to 250zł :D

 

NCDC2013 ze zmieniarką, która nie czyta nagrywanych płyt

 

 

JAK JA KOCHAM TO AUTO :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego zestawu co podałeś to w tym oplu basssu nic będzie takie jak pewnie oczekujesz...

 

Obecnie nie ma go wogóle, bo ori zestaw jest oparty o 3 drożny system z przodu który jest nie wiele lepszy od tego jakie były montowane w starych vectrach.

 

Można za te pieniądze 2 razy rozsądniejszy sprzęt poskładać !

nawet Ci pw napisałem :)

Ja bym oparł system na co najmniej maximo :)

 

Nie zauważylem. Odpiszę potem to pogadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a jak z tym konwerterem Hi-Low, bo ja wybrałem taki tani za dwie dyszki a na allegro znalazłem taki za 4 bańki! Genesis Hi-Low Konwerter RCA Warszawa !!! (2192491293) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Warto jest płacić 400zł za sam konwerter pod ori radio?

A nie było by lepiej dać komuś radio żeby wyciągną ci kable rca z radia? Widziałem na forum że ktoś tak robił i to chyba nawet w vectrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie było by lepiej dać komuś radio żeby wyciągną ci kable rca z radia? Widziałem na forum że ktoś tak robił i to chyba nawet w vectrze.

 

Tak, w radiu CD70 w którym wszystko jest bajką a nie w kiszkowatym NCDC2013, tylko, że aby je wymienić na cokolwiek innego musiałbym kupić CID(Wyświetlacz) CIM(To gdzie trzymają się manetki od sprysków i kierunków-500zł) CD70, tylną centralkę REC i rolki do kierownicy więc za dużo babrania się i kasa już za duża wychodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...