Skocz do zawartości

jakie radio do 700-750 ZŁ.??


dominikk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem Alpine :D tzn zamowilem poniewaz jako gratis zaproponowano mi wybor radyjka tej klasy :D wiec dostaje go w gratisie do auta :D teraz tylko jeszcze nad jakimis glosniczkami bedzie trzeba pomyslec i mam nadzieje ze bedzie fajnie gralo :D

 

dzieki za podpowiedzi i pozdrawiam http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif mam nadzieje ze dobrego dokonalem wyboru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RF.TEAM, wiesz tego że nic Cię nie kuło o niczym nie świadczy. Wszystko zależy od całości sprzętu jak i preferencji jakie masz. Dla mnie gra CDA9812 +u-D RM V41 i Dego SP nie była zachwycająca i tyle. Ogólnie było ok ale żadne wodotryski a góra może nie kuła ale grała jak wspomniałem dziwnie.

Każdy ma swoje gusta i wiadomo jak z nimi jest. Radio to tylko część całej machiny dźwiękowej. Ograniczanie się tylko i wyłącznie do stwierdzenia 'radio źle gra' jest głupotą gdy nie znamy całego sprzętu. Pominąłem kwestię aplikacji i zestrojenia całości bo to też ważna część całego tego zamieszania.

Od tego właśnie jest forum by poznać różne punkty widzenia. Każde słuszne i poparte autopsją stwierdzenie jest cenne bo może pomóc w naprowadzeniu kogoś na coś nowego (nie zawsze lepszego).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si nie bede sie upieral przy tam ze jest /////Alpia cacy,jak napisales wiadomo ze zalezy z czym sie ejednostke podpina jakie komponenty wchodza w zestaw.Kazdy ma swoje doswiadczenia i je tu wylewa wiec ja tylko podalem swoje doswiadczenie z /////Alpina pozdrawiam :padam:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/////Alpine to trafny wybor napisz jeszcze jaki model a ile chcesz wydac na przod?

 

model to wyzej wymieniony CDA-9884 co do głośników jeszcze sie zastanawiam ale sadze ze ok 800-1000zł bede mogl wydac. Nad jakims wzmacniaczem pomysle w pozniejszym czasie. Tylko klopot jest taki ze w aucie seryjnie sa tylko 2 miejsca na 10 cm glosniczki wiec bede musial tapicerki ciachac. a to dodatkowe koszta :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominikk jesli chcesz miec dobry przod to nie mas wyjscia i musisz zrobic miejsce i wsadzic 16-tki bo tylko tak osiagniesz dobry dzwiek z przodu,ale to nie koniec bo bedziesz musial jeszcze dobrze wygluszyc drzwi.Powiedz mi czy masz cos na oku na przod jakis system?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominikk jesli chcesz miec dobry przod to nie mas wyjscia i musisz zrobic miejsce i wsadzic 16-tki bo tylko tak osiagniesz dobry dzwiek z przodu,ale to nie koniec bo bedziesz musial jeszcze dobrze wygluszyc drzwi.Powiedz mi czy masz cos na oku na przod jakis system?

 

:rotfl: Prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam nic a to z 2 powodow.

Po pierwsze nie znam sie na tym za bardzo.... wiem mniej wiecej jakie marki sa lepszymi jakie gorszymi ale na tym konczy sie moja wiedza ,

po drogie chwilowo o tym nie mysle bo w tym miesiacu moj budzet sie wyczerpal :P

 

ale dlatego ze sie nie znam zawitalem na to forum bo mam nadzieje ze pomozecie panowie w jakims dobrym wyborze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...