Skocz do zawartości

co to za twór?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez tego pewnie sluchac sie nie bedzie dalo...

 

A tu się troszkę mylisz ;) Takie instalki z powodzeniem są robione za wielką wodą i nie tylko i to przez użytkowników raczej PRO. Jak to brzmi - szczerze powiem że nie wiem bo na uszy nie słyszałem, bazuję jedynie na przeczytanych/usłyszanych opiniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka tubka ma fajną zaletę w samochodzie - można ukierunkować sobie tweeter/midrange przez co dźwięk w kierunku słuchacza rozchodzi się bardziej ukierunkowany samą tubą. Dodatkowo tubą można fajnie regulować sobie szerokość pasma, wygląd pasma i skuteczność. Owszem, przeznaczone jest to dla bardzo doświadczonych zawodników, wymaga wielu prób i na pewno bez pomiarów do tego nie warto podchodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można ukierunkować sobie tweeter/midrange przez co dźwięk w kierunku słuchacza rozchodzi się bardziej ukierunkowany samą tubą. Dodatkowo tubą można fajnie regulować sobie szerokość pasma, wygląd pasma i skuteczność. Owszem, przeznaczone jest to dla bardzo doświadczonych zawodników, wymaga wielu prób i na pewno bez pomiarów do tego nie warto podchodzić.

 

O to to to :) Zalet sporo ale aplikacja i zestrojenie trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem wrażenie że mówisz o wszystkich tego typu driverach i tak też ja się wypowiadałem - ogólne o koncepcji montażu głośnika tubowego w samochodzie. Może ten konkretny model brzmi dobrze, może nie... Potwierdzić jedynie może osoba która to słyszała i ma porównanie. Ja niestety nie mam :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest driver za 25-50$ - na bank to nie brzmi dobrze!

 

Skoro takimi kategoriami Paweł porównujesz - to STX d500 za tyle samo $ w przeliczeniu też nie ma prawa grać dobrze, a jest inaczej. W US ceny sporo niższe są takiego sprzetu, i nie należy go skreślać za cenę... Choć też zachwycać nie ma co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro takimi kategoriami Paweł porównujesz - to STX d500 za tyle samo $ w przeliczeniu też nie ma prawa grać dobrze, a jest inaczej.

stx to firma ktora sie nie reklamuje, ma niewielka siec dystrybucji (w zasadzie nie posiada) i nie musi wydawac kasy na marketing...

dlatego porownywanie ich produktow pod wzgledem ceny z konkurencja jest kompletnie nie na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...