Skocz do zawartości

Alpine 9833r jakość dźwięku przez aux


PanJarek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier... ale pytanie.... Nie wiem czy to poważnie czy jaja sobie robisz ....

 

1- Ciężko podłączyć i posłuchać????

2- Ciężko wydedukować, że jakość będzie zależała od jakości źródła dźwięku, czyli odtwarzacza jak i odtwarzanych plików ???

 

:mur1: :mur1: :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gorączkuj się bo się spocisz.

Chodzi mi o to, czy strata jakości poprzez podłączenie przez kabel będize znaczna w stosunku do odtwarzania z płyty CD.

1- Nie mam, dopiero chcę kupić i zastanawiam się czy warto.

2- Zakładam, że dobry odtwarzacz i plik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gorączkuj się bo się spocisz.

 

Spokojna rozczochrana. Wole się spocić z rozgorączkowania nić być suchym z zastoju szarych komórek.

 

1- Nie mam, dopiero chcę kupić i zastanawiam się czy warto.

 

Może ktoś znajomy ma jakikolwiek odtwarzacz, telefon z MP3 - wgrasz 320kbps plik i odsłuchasz. Jeśli kupisz lepszy odtwarzacz to bedzie tylko lepiej.

 

2- Zakładam, że dobry odtwarzacz i plik

 

Pojęcia bardzo względne.

 

Tyle w temacie. Była obszerna dyskusja w kilku wątkach lecz tam padały konkretne, logiczne pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Kupujac kca da sie podlaczyc tablet ipad-a do 9833r???

 

prawie na pewno tak :) Tylko na 99% potrzebny będzie jeszcze konwerter napięcia do ładowania. (z 12V na 5V).

Takie coś np. http://allegro.pl/ko...2349077693.html

 

Dodam tylko, że z KCA i 9833R wszystko śmiga jak powinno np. słuchasz muzyki i masz włączoną navi, to w momencie kiedy Navi podaje instrukcje głosowe muzyka jest ściszana etc.

 

Niestety transmisja sygnału jest analogowa i nawet z flakami o wysokim br hajendu nie będzie. Mi do dojazdów do pracy wystarczyła taka jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...