Skocz do zawartości

Pioneer vs Kenwood co wybrać???


audioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.

 

 

Mam mały problem z doborem radia 2din do mojego samochodu. Poprzednie sprzedałem alpine iva d105r. Podobają mi się dwa modele pioneer f900bt i kenwood ddx4028bt. Nawigacja jest tylko dodatkiem poprostu podoba mi się ten model pionka. Kiedyś miałem też pioneera deh 9800bt i fajny dźwięk dawał, duzo ustawień dźwięku, filtry górno i dolno przepustowe na głośniki i skrzynie basową. Ale nie wiem jak to wygląda w kennwod-zie??? Może ktoś pomóc w wyborze?? Najważniejszy jest dźwięk i ustawienia go czyli filtry tak jak to ma miejsce w pionku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o jakość dzwięku to owe radyjka sobie odpuść .

2 din to szukał bym Keni na Wolfsonie ,sporo tego było na znanym serwisie aukcyjnym.

Minusem lub zaletą jest brak wyswietlacza LCD i innych barejów.

Ale wolfson to chyba był w modelach z przed 5lat? Nie ogladam teraz specjalnie 2dinówek ale pamietam ze wrzucili je do jednego modelu dpx-701, a w tych nowszych tez chyba dali wolfsona ale chinczyk nie pomyslał o wsadzeniu lepszych kondensatorów.

Znajomy serwisant zaglądał do nowszych keniów i fakt był wolfson ale patrzac na kondzie odpuscilismy sobie dalszą penetracje-szkoda czasu.

Chinol musiał wszystko spierniczyć, i tutaj nie przyłożę dobrego słowa o keniach mimo iż jestem ich zwolennikiem.

Przyjacielu "audioo" jak wybrać kenia-to wczesniejszy model. Z nówek dobry dzwiek 2din z kenia do 2tyś-szkoda "MI" było kasy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...