Skocz do zawartości

blokada komputera przez policje


archi-85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja znam przypadek u mnie jak tp nie wydala policji danych uzytkownika bo uznali to jako nieuzasadnione.

Ciekawi mnie co bedzie jak sie zabiora za anonimowych uzytkownikow tj. uzytkownikow mobilnego internetu ale to juz inan bajka.

 

Ja unikam dziwnych stron bo syfu tam od groma, ale kiedys to roznie bylo cracki i inen dziwactwa no i formaciki lecialy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pobieraczka to jak firma DeAgostini i Industria.. Szukają naiwnych.. Mnie scigaja za jakąś bielizne której nie dostałem, poprosiłem o formularz zamówienia, nie maja bo nie muszą go miec po 2 latach, a oczekują ze JA po 5latach bede trzymał jakies papiery. Najlepsze jest to ze oni chcą bym im udowodnił że "NIC U NICH NIE ZAMAWIAŁEM" :D

 

Piszą mi co 3miesiące wezwania do zapłaty o coś czego nie zmówiłem, wiec ja im pisze że muszą mi zapłacic za skoszenie ich trawnika i zamiatanie korytarza w firmie przez 6miesiecy.. :D

 

Mam taki sam dowód jak oni.. Czyli żaden :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobieraczek ehhh tez man wspolne chwile spedzone z ta firma :-)

 

to firma ktoraej ludzie zakladali sprawe i wygrywali za nenkanie. do mnie wypisywali ale zadzwonilem i podalem sie za adwokata i zapytalem sie z kim podpisali umowe podali nazwisko i imie (dla nich unowa to wejsie na ich strone!smieszne !) A gdy powiedzualem ze to moja corka 12 lat i ze podpisali nielegalnie umowe z nieletnia i moge im sprawe zalozyc to juz nie pisza mi nic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem, tyle, że z Windowsem. Wyświetliła się informacja, że ktoś używa mojego klucza i proszą o napisanie danych osobowych w celu weryfikacji właściciela klucza do Win.... to jeszcze spoko, ale później także do weryfikacji prosili numer karty kredytowej itp... Okazalo się, że to właśnie wirus. (Nie dało się wejść w neta, ani nic, po włączeniu kompa od razu wyświetlała się ta informacja i koniec). Z innego kompa dopiero wyczytałem jak to dziadostwo wykasować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...