Skocz do zawartości

Nie działające przyciski w Blaupunkt rdm 127


sebek88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Strasznie zajarałem się tym modelem więc postanowiłem kupić drugie takie samo na dawce części w przyszłości. Nie będę wspominał że dostałem prawie pusta paczkę lekko wypełnią kawałkami gazety bo nie o to chodzi. Z góry wiedziałem że coś z nim jest nie tak ale gdy otworzyłem pudełko okazało się że stan radia jest po prostu powalający. Radio z 97 roku wygląda 100 razy lepiej niż połowa rocznych Alpine z allegro. Sęk w tym że szkoda mi robić z niego teraz dawce i myślę że on zostanie moją "główną" jednostką.

 

 

Do sedna. Problem polega na tym że radio włącza się lecz nie działa w nim podświetlenie ani przyciski. Słychać ze załącza się cd-rom przy starcie więc mam nadzieje ze to jakaś groszowa sprawa czyt. taśma albo zimny lut.

 

 

Macie jakąś koncepcję co to może być? Bo grzechem było by olać klocek w takim stanie a może okazać się to groszową sprawą.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak może nie. W panelach oprócz taśmy jest jeszcze pewnie jakiś większy scalak. Jeżeli on uległ uszkodzeniu to sprawa nieco się komplikuje. Druga sprawa, może być uszkodzona sama jednostka. Spróbuj podmienić panele, a co dalej? Oddaj to jakiemuś magikowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodź radio ma "windę" panel nie jest ściągalny. Gość od którego kupowałem to radio mówił ze jak docisnął mocniej panel radio zadziałało i chodziło do wyłączenia z tego co pamiętam. Tak czy inaczej mam dawce do niego więc raczej nie będzie to problem a chciałem się raczej upewnić czy będzie to duża naprawa co wiąże się z dodatkowymi kosztami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...