Skocz do zawartości

Caprower Predator, MDS FR 10 Fanatic , czy coś innego ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie kupiłem wzmacniacz Crunch 500w rms przy 4 ohm i szukam jakiegoś dobrego subwoofera do niego o mocy 400 - 500 w rms , po poszukiwaniach znalazłem coś takiego

 

Carpower Predator - 12 ze skrzynią zamkniętą 30l za 240zł

 

MDS FR 10 Fanatic ze skrzynią BR za 270zł

 

co sądzicie o tych subwooferach ? , muzyka różna, zależy mi na dość dobrym ciśnieniu, do wydania powiedzmy 400zł na nową bądź używaną skrzynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz do kupienia tego CP Predatora 12 calowego za 240zł ze skrzynią i jeszcze jak by jego stan było dobry to b. dobra cena. Aż brzmi trochę podejrzanie ale skoro masz z pewnego źródła i lubisz ciśnienie to dobry wybór w tej kasie ciężko o coś lepszego. Nie wiem jak z Predatorami ale w Sonicach z zawieszenia robiła się ponoć szmata po dłuższym używaniu więc w tym temacie niech wypowiedzą się osoby które dłużej się bawiły tym przetwornikiem. Co do MDS się nie wypowiem ponieważ nawet go na oczy nie widziałem.

 

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na pewno będzie lepiej biorąc pod uwagę że miałem Carpowera HPB 1502 którego sprzedałem i zastąpiłem tym właśnie Crunchem - teraz gra z nim Helix 350w ale chciałbym coś lepszego i mocniejszego a na razie w grę wchodzą te 2 subwoofery mam vana i brakowało mi niskich tonów więc to ma być z założenia zestaw " budżetowy " , ma ktoś doświadczenia z Predatorem ? bo na forum za wiele o nim nie ma, a co do tego MDS to da radę go spiąć na 1 x 4 ohm ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj musisz poczytac troche forum jak sie pytasz czy da rade go spiąc w 4ohm przeciez wiesz ze ma 2 cewki po 4 ohm. Na Crunchu bedzie mocniej ale wcale jakoś specjalnie lepiej jakosciowo nie bedzie ale widze ze wlasnie szukasz cisnienia i mocy wiec tą kwestie pomijam. Ogolnie nie przepadam za crunchami, strasznie moc zawyzają i grają przecietnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pytam , bo kto pyta nie błądzi :-) , a tak na poważnie to Predator też ma 2 cewki i można go bez problemu spiąć na 1 x 4 ohm i to chyba na chwilę obecną jest mój faworyt jak nic nie wymyślę do soboty to go wezmę a jak mi nie podpasuje to sprzedam i będę szukał innego subwoofera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...