Skocz do zawartości

Kolejny świetnie zapakowany głośnik...


downloader19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niezle

ja ostatnio dostalem dlsa a7 zapakowanego w oryginalny karton owiniety szarym papierem

wzmacniacz byl wsadzzony tylko w jedna ta styropianowa wytloczke

cale szczescie, ze wszystko bylo ok

 

najdziwniejsze, ze uzytkownik ten (allegro) mial wystawionych kilka innych bardzo ciekawych klockow

nie wierze w to, ze nie wiedzial jak zapakowac wzmacniacz

poprostu mu sie nie chcialo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyslalem dobrze zapakowany glosnik nawet panele w pudlo powkladalem zeby ktos przypadkiem nie przebil obudowy a i tak w transporcie ucierpial i przesunol sie magnes ( kto zna to wie o co chodzi )a odsylalem bo mial byc sprawny a nie byl a kase za naprawe musialem oddac. ale wiem jedno poczta polska sie nie wysyla i nawet zaznaczysz ze ostroznie i deklarowana wartosc to o tak kasy nie odzyskasz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi dziś historia także mnie dotyczy - zamówiłem Xeteca ze skrzynią - gość zapakował konkretnie - na głośnik zrobił z wiórówki coś w rodzaju maskownicy taki krzyżak żeby zabezpieczyć głośnik - paczka z zewnątrz ok - a w środku okazało się że ta wiórówka popękana i wadziła o kopułkę - oczywiście wklęśnięta, resor górny ma lekki odcisk który pewnie się uformuje ale głośnik cały na szczęście i gra przepięknie - warunek - dobry wzmacniacz, dobra obudowa i odpowiednie zestrojenie. Czuje że zostanie na dłużej, chyba że HCM12T go prześcignie. BTW - czym mogę wyciągnąć kopułkę? Bo próbowałem odkurzaczem, ale wraca na swoją pozycje, w pracy spróbuje go przemysłowym odkurzaczem wyciągnąć.

 

 

http://i1271.photobucket.com/albums/jj622/LightSoundPL/xetec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyciągnąłem właśnie odkurzaczem,przyłożyłem w miarę szczelnie do dobrej części kopułki i przesuwałem pomału od zewnętrznej części wgniecenia do środka, wyprostowałem na tyle ze praktycznie śladu nie było a na początku wyglądało to chyba trochę gorzej niż u Ciebie.

 

Ja miałem więcej szczęścia, kiedyś dostałem wielką paczkę z 2 wzmakami 2 subami radiem zwrotką przewodami i zmieniarką, wszystko wrzucone w mega duży karton i poza powietrzem nie było tam więcej nic, szkody jakie były to właśnie lekko wgnieciona kopułka jednego głośnika,nawet nie marudziłem kolesiowi bo samo radio i zmieniarka były więcej warte niż cała paka xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh i jest problem i chyba będę musiał odklejać - tzn kopułka pracuje razem z pracą głośnika- tzn podczas wychyłu prostuje się i wraca. Trzeba się przysłuchać żeby usłyszeć, ale mam wybredne ucho i słyszę a nawet niekiedy da się zauważyć. Czym podkleić ją z tyłu żeby była sztywna? Jaki lekki klej polecacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...