Skocz do zawartości

Zestaw na przód do lagi II


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema panowie potrzebuje jakies fajny zestawik na przód do laguny II otwory sa 13cm i cos z tego wmiaru bym chciał bo nie bardzo bym chciał ryc z drzwiami.

 

a druga sprawa to kwestia radia czy da rae podłaczyc obojetnie jakie inne radio pod orginalna zmieniarke jesli nie to ok i chodzi mi oto zeby sterowanie z tego pilota działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema panowie potrzebuje jakies fajny zestawik na przód do laguny II otwory sa 13cm i cos z tego wmiaru bym chciał bo nie bardzo bym chciał ryc z drzwiami.

 

 

Jezeli nie chesz "ryć" w drzwiach czyli montowac na dystansach ,, wyglszac to kup seryjne jezeli masz zamiar stworzyc chociaz przyzwoite warunki to podaj budzet...

 

a druga sprawa to kwestia radia czy da rae podłaczyc obojetnie jakie inne radio pod orginalna zmieniarke jesli nie to ok i chodzi mi oto zeby sterowanie z tego pilota działało

 

 

Pewnie nie podlaczysz zmieniarki pod inne radio , nie wiem jakie masz radio seryjne , nie wiem o jakiego ci pilota chodzi wiec nie wiele mozna pomoc bo ku twojemu zdziwieniu nie kazdy jezdzi Laguna... Poczytaj na forum Laguny czy sa jakies radia kompatybilne z jakims tam pilotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema panowie potrzebuje jakies fajny zestawik na przód do laguny II otwory sa 13cm i cos z tego wmiaru bym chciał bo nie bardzo bym chciał ryc z drzwiami.

nie lepiej kupić odpowiedni dystans wygłuszyć drzwi i dać fajne 16-tki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik Marcin165 dnia 11 marzec 2012 - 20:20 napisał

Siema panowie potrzebuje jakies fajny zestawik na przód do laguny II otwory sa 13cm i cos z tego wmiaru bym chciał bo nie bardzo bym chciał ryc z drzwiami.

nie lepiej kupić odpowiedni dystans wygłuszyć drzwi i dać fajne 16-tki?

 

Napewno lepiej ale treba wierzyc w to ze ludzie wiedza co chca i czego nie chca i ze przemysleli rozne rozwiazania a piszac nie chce ryc w drzwiach ( nic w nich przerabiac ) mam nadzieje ze uzytkownik wie co robi...

 

p.s pewnie sie myle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies fajny zestawik na przód do laguny II otwory sa 13cm i cos z tego wmiaru bym chciał bo nie bardzo bym chciał ryc z drzwiami.

sanders dobrze pisze, jeżeli nie masz zamiaru mocno ingerować w drzwi, to zostaw seryjne nagłośnienie - szkoda rozczarowań. Do włożenia szesnastek w seryjne miejsca trzeba się już nieco napocić, a i tak efekt może być poniżej oczekiwań, choćby ze względu na lokalizację wooferów.

BTW, co masz obecnie zamontowane ? Cabasse ? Na forum laguny jak dobrze pamiętam jest wątek odnośnie kompatybilności alternatywnych rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanders dobrze pisze, jeżeli nie masz zamiaru mocno ingerować w drzwi, to zostaw seryjne nagłośnienie - szkoda rozczarowań. Do włożenia szesnastek w seryjne miejsca trzeba się już nieco napocić, a i tak efekt może być poniżej oczekiwań, choćby ze względu na lokalizację wooferów.

 

Jasne, najlepiej od razu sprzedać auto?

Jak się bardzo chce, to się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, najlepiej od razu sprzedać auto?

Jak się bardzo chce, to się da :)

 

nie bardzo bym chciał ryc z drzwiami.

czy da rae podłaczyc obojetnie jakie inne radio pod orginalna zmieniarke jesli nie to ok i chodzi mi oto zeby sterowanie z tego pilota działało

gdzie widzisz to 'bardzo' ?

 

Może lepiej poczekać na autora tematu przed dalszą dyskusją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lagune 2 i powiem tylko że zmiana głosników na 16cm to naprawde sporo roboty. Jeden z kolegów na forum renault opisał że drugi raz by sie za to już nie zabrał ( cięcie blachy na drzwiach , tapicerki i maskownic). Jeżeli chodzi o radio to do większosci modeli można kupić adapter który będzie umożliwiał sterowanie nim przy kierownicy, a z wyswietlaczem jest już gorzej tylko wyższe modele radyjek. Poza tym jak wyżej napisano trzeba znac budżet jakim dysponuje właściciel.

 

A co do rycia w drzwiach to myśle że i tak sie nie obędzie trzeba by je wygłuszyć i założyć dystanse bo bez tego nawet cabasse nie gra dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...