Skocz do zawartości

Kolejna aukcja Connection Audison SFD 41C zamówienie


marcin-real
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W elko exim (oficjalny dystrybutor audison connection) jest dostępne od ręki bez niczego za 229zł brutto ... Żeby nie było to 2 min temu tam dzwoniłem i sie dowiadywałem jak zobaczyłę taką cene jak w temacie ...

Parę razy dowiadywałem się w różnych miejscach i nigdy nie maiałem odwopiwdzi ze jest niedostępny w PL, różne był tylko ceny, od 210zł do chyba 299.

Wystarczy trochę chęci i wszystko sie znajdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Ghosta rozdzielacz na 4 wyjscia 21mm ( mozna smiało rozwiercic ) z bezpiecznikami, kontrolkami i woltomierzem za niecałe 60zl nowy do tego zwykły rozdzielacz masy za 40zl i gotowe.

 

Zapewniam, że nie brzmią gorzej Ghosty od Audisona :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy mieli klemy w dobrej cenie :D

 

Klemy Audison:

http://www.elektrodor.pl/connection-audison-bbc-41p-sbc-41n-komplet-klem.html

 

Hellsin mam te same klemy u siebie założone, kupowałem w Elco-exim sporo taniej niż w tym sklepie, który podałem wyżej w linku.

Za tę cenę co w tym sklepie mógłbym mieć trzy sztuki.

Tylko ja mieszkam parę metrów od siedziby Elco-Exim i do tego, mój znajomy ma u nich dosyć spory rabat.

 

Tak samo było w przypadku zakupu Aliante 12LTD i Hertz HSK165 około dziesięciu lat temu, za Aliante dałem 1400zł a w detalu kosztował od 2300 do 2700.

HSK165, jak wchodziły na rynek to kosztowały 799zł, ja zapłaciłem 460zł.

 

Ps. Z tym Blokiem byłoby na pewno tak samo, jak by tam podjechał do nich z kimś kto ma u nich rabat to pewnie poniżej dwustu złotych normalnie by kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...