Skocz do zawartości

Sticker Bomb


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie do osób które kładły stickery, chodzi mi o folie. Czy da rade ją naciągnąć np na lusterka czy trzeba wyklejać po 1 wlepie, jakie folie polecacie jak nakładać. Ogólnie chciał bym wykleić parę elementów w aucie ;) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img838.imageshack.us/img838/3797/dscn8622resize.jpg

 

Wyklejone przez znajomego folią, trochę cierpliwości delikatnie podgrzewać i będzie ok, z tego co się orientuje to trzeba uważać na folie z aledrogo bo większość jest badziewna.

Ja osobiście kleiłem wlepki, później bezbarwny ale to dużo wlepek trzeba i niektóre pomimo bezbarwnego nasiąkały wodą.

Jakbyś był zainteresowany to zapytam kolegi jaką ostatecznie folię użył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

groH, wiesz co? powiem Ci, ze z wlepkami jest tak, ze jak zaczniesz to nie bedziesz mogl przesac wyklejac, obudowe lusterka wew, elementy konsoli srodkowej itp. wiec mierz caly arkusz i sie nie oraj :D

Przemo daje rade, od poczatku istnienia sklepu u niego kupuje i nigdy nie bylo lipy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy chciałbym wykleić cały 1m2 sticker bomba na swoim aucie :rotfl:

Jak zaczniesz ciężko będzie przestać.

czy wnęki w takich felgach da się tymi naklejkami obkleić tak, żeby nie odpadły? Da się je tak ponaciągać? Jest jakaś metoda obklejania?

mówisz o folii czy o wlepkach, jednym i drugim się da wykleić ale trzeba się trochę pomęczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będę to robił wlepkami, to pewnie później całość trzeba bezbarwnym pociągnąć? Jak te naklejki trzymają się na pozałamanywanych powierzchniach?

Zdjęcia z drugiego posta przedstawia folię czy wlepy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak on to do jasnej cholery zrobił? Taka rozciągliwa jest czy jak?

rozcinał, podgrzewał, trochę się rozciągała i oklejał

Gdzie znajdę więcej zdjęć tych kół?

http://www.vwgolf.pl/wp-content/gallery/auta/n11zielu/nysa55.JPG

 

Więcej fotek kół i auta można znaleźć w galeriach ze zlotów VAG w 2011 i na www.opolskiVAG.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest temat naklejek to i ja wrzucę fotki firma w której pracuję współpracuję z jedną z najlepszych firm w UK która obkleja auta ale to zupełnie inna bajka niż te co w sklepach sprzedają w necie te sa mega mocne tzw "vinyl stickers" i wygląda to mega oceńce sami :)

p.s. Mini jest z naszej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wsi jest jeden golf III cały w tych naklejkach na pomarańczowych felgach.

 

 

Ku...wa obrzydlistwo, sticker owszem ale umiarkowanie i nie na felgach.

 

Temat o sticker bomb a nie fototapetach naklejanych jak na autobusy!

 

italiano1980

 

to fajowo że ma oPklejonego busa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...