Skocz do zawartości

Aktywacja BC (komputera pokładowego)


Lacrooix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam Astre H 2006r , radio cd30 , wyświetlacz BID , code 009

Czy jest ktos tutaj z was zorietowany w tym temacie i jest w stanie zrobic aktywacje BC ?

Chodzi mi o to abym widział średnie spalanie , ile moge jeszcze przejechac na danym baku.

I kto bylby wstanie to zrobic z okolic moich czyli ; Rzeszów, Łańcut z góry dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zależności od typu wyświetlacza i czujników posiadanych w aucie możesz mieć aktywne:

- BC - czyli spalnie chwilowe, spalanie na 100, ilość spalonego paliwa od resetu, ilość przejechanych km itd,

- informacje o spalonych żarówkach, niskim poziomie płynu do spryskiwaczy (ale tego raczej BID nie wyświetli - dopiero GID to potrafi),

Inne rzeczy, w zależności od wyposażenia pojazdu.

 

Do aktywacji BC ważny jest silnik, bo trzeba od razu odpowiedni index ustawić, inaczej będzie Ci pokazywał spalanie, jak w OPC albo jak w 1,6.

 

Pytanie, czy masz manetkę przy kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zależności od typu wyświetlacza i czujników posiadanych w aucie możesz mieć aktywne:

- BC - czyli spalnie chwilowe, spalanie na 100, ilość spalonego paliwa od resetu, ilość przejechanych km itd,

- informacje o spalonych żarówkach, niskim poziomie płynu do spryskiwaczy (ale tego raczej BID nie wyświetli - dopiero GID to potrafi),

Inne rzeczy, w zależności od wyposażenia pojazdu.

 

Do aktywacji BC ważny jest silnik, bo trzeba od razu odpowiedni index ustawić, inaczej będzie Ci pokazywał spalanie, jak w OPC albo jak w 1,6.

 

Pytanie, czy masz manetkę przy kierownicy?

 

Manetkę czyli przyciski przy kierownicy ?

Nie nie mam jesli o to chodzi.

Wyswietlacz na pewno mam taki jak kolega wyzej podał ,

tylko mi pokazuje godzine, temperature, i jaka muzyka leci to wszystko ;(

chcialbym aby pokazywalo spalanie to by mi wystarczylo w 100%

 

pytanie czy jest ktos z was w stanie aby to zrobic ;/

i mieszka nie daleko mnie ;p

 

Bo otwarte drzwi zawsze pokazuje.

 

U mnie nie widać czy drzwi sa otwarte no chyba ze przy licznikach ikonka bo na tamtym wyswietlaczu nie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewien, że masz komunikaty o spalonych żarówkach? Bo otwarte drzwi zawsze pokazuje.

Tak, zakładałem światła do jazdy dziennej okrągłe zamiast haloegnów i przez chwilke małem komunikat o spalonej pozycji.

 

Lacrooix nie masz aktywowanego BC i komunikatów usterek w uec i dis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zakładałem światła do jazdy dziennej okrągłe zamiast haloegnów i przez chwilke małem komunikat o spalonej pozycji.

 

Lacrooix nie masz aktywowanego BC i komunikatów usterek w uec i dis

 

 

Ale to ja nie musze zakładac jakiejs nowej rzeczy w moim samochodzie tylko wystarczy BC aktywowac tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o BC czyli komp pokładaowy spalanie, zasieg itp to nic nie musisz dokładac, tylko aktywacja.

Jesli masz czujnik płynu od spryskiwaczy to aktywujesz dodawkodo w uec i dis kominikaty usterek, w przeciwynym razie tylko w dis

Dodatkowo mozesz aktywować domykanie szyb przyciskiem pilota klucyzka, ryglowanie drzwi, automatyczne zalączanie swiatel miajania po uruchomieniu auta, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o BC czyli komp pokładaowy spalanie, zasieg itp to nic nie musisz dokładac, tylko aktywacja.

Jesli masz czujnik płynu od spryskiwaczy to aktywujesz dodawkodo w uec i dis kominikaty usterek, w przeciwynym razie tylko w dis

Dodatkowo mozesz aktywować domykanie szyb przyciskiem pilota klucyzka, ryglowanie drzwi, automatyczne zalączanie swiatel miajania po uruchomieniu auta, itp

 

 

O ;) super!

Najwazniejsze dla mnie to to spalanie , jak sie udalo by z tymi szybami i swiatlami to by bylo tez bardzo elegancko

O ile ktos mi sie tego podejmie ;p Jutro pojade do pewnego elektyrka i zapytam czy da rade to zrobic i za ile .. ;/

To mnie pocieszyliscie tym iz nie trzeba nic dokaldac tylko aktywowac ;p

Bo czytalem ze wyswietlacz z code009 nie ma BC czy jakos tak ale moze zle przeczytalem to ;p

 

Wybaczcie za bledy ale klawiatura mi nie odpowiednio dziala jak powinna ;/

 

( z forum nikt sie na tym nie zna z moich okolic ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kolejne pytanie do Was ;/

Właśnie co wróciłem od mechanika ( elektryka )

Podpiał mi komputer pod urządzenie TECH2 ( czy jakos tak )

Probowal mi uaktywnic komputer i powiedzial ze nie da rady ;/ iż pierwszy raz spotkał sie z czyms takim .

 

Teraz moje pytanie . Co to moze być ? Dlaczego on w stanie nie był tego aktywowac ;/

WIec moze o co biega ? i co ja mam teraz z tym zrobic ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kolejne pytanie do Was ;/

Właśnie co wróciłem od mechanika ( elektryka )

Podpiał mi komputer pod urządzenie TECH2 ( czy jakos tak )

Probowal mi uaktywnic komputer i powiedzial ze nie da rady ;/ iż pierwszy raz spotkał sie z czyms takim .

 

Teraz moje pytanie . Co to moze być ? Dlaczego on w stanie nie był tego aktywowac ;/

WIec moze o co biega ? i co ja mam teraz z tym zrobic ;/

 

Hmmm czy Tech 2 obsługuje autko z Twojego rocznika ?? Wydaje mi się że nie i w tym leży problem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czy Tech 2 obsługuje autko z Twojego rocznika ?? Wydaje mi się że nie i w tym leży problem :wink:

 

Gosc powiedział ze ma najnowsze oprogramowanie .

Podkresle ze ten Tech2 miał wbudowany w sobie wyświetlacz + do tego jakas skrzynke na "d" miał .

I nic nie zrobil. ;/

 

samochod 2006r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...