Skocz do zawartości

muzyka do auta w dobrej jakości


audiavant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

owszem są tematy ale dają tylko nazwy utworów i to różnych rodzajów muzyki a ja chcę czarny rap tutaj i w jakości najlepiej 320kbps może być też 192+

i fajnie by było podawać linki do ściągania

chyba że jakiś przeoczyłem temat, jeśli tak to może mnie na kierujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze chyba nigdy nie spodkałem się z takim plikiem.

na zlym miejscu sie skupiles - chodzilo mi o to ze niektore plyty sa tak kiepsko zrealizowane ze nie ma znaczenia czy slucha sie na CD czy mp3

 

a wracajac do samych mp3 to moze byc i tak ze sciagniemy jeden utwor w wiekszym bitrate i bedzie on gorszej jakosci niz ten 128kb - wszystko zalezy kto skad zgrywal i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak sie tam dostac ????

 

Musisz dostać zaproszenie od użytkownika. Ja mam za niską rangę, żeby kogoś zapraszać. Zaproszenia otrzymują już chyba tylko uploderzy.

 

Jest jeszcze What.cd i waffle.fm, ale z nich nie korzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zlym miejscu sie skupiles - chodzilo mi o to ze niektore plyty sa tak kiepsko zrealizowane ze nie ma znaczenia czy slucha sie na CD czy mp3

 

a wracajac do samych mp3 to moze byc i tak ze sciagniemy jeden utwor w wiekszym bitrate i bedzie on gorszej jakosci niz ten 128kb - wszystko zalezy kto skad zgrywal i jak

 

1. Ma znaczenie i to duże ale ludzki słuch nie jest dokładny i wiele osób ma problem z odróźnieniem pliku wysokiej jakości ze słabym. Mocniejsza kompresja charakteryzuje się większym maskowaniem dźwięków do usłyszenia różnicy wystarczy lepszy tor audio.

 

2.Taka sytuacja może miec miejsce jeśli plik został skompresowany do formatu stratnego ponownie z formatu już stratnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...