Skocz do zawartości

radio w przystepnej cenie


doss_bastard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

wiem, ze na tym forum zbytnio nie lubicie akcji niskobudzetowym ale mimo to sprobuje poprosic was o pomoc

dzis siadlo mi moje radyjko w samochodzie i musze kupic cos w to miejsce

 

fundusz to: 250 zł no moze max 300

grac bedzie z jbl gt5 502 13 cm w drzwiach

potrzebne mi cos cos otwarza mp3, ma 4 kanaly i mozliwosc podlaczenia wzmacniacza i suba (ale to juz pozniej). Miłoby bylo gdyby bylo wejscie USB ale przezyje i bez. pilot tez by sie przydal ale to rownie nie jakis priorytet.

I wolabym nowe ze wzgledu na gwarancje.

 

dzieki za wszelka pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troche poleciales z tymi bajerami ale wszystko bylo by mozliwe gdyby nie do ze nowka ma byc bo w tej cenie z tymi gadzetami ( usb , mp3 , pilot ) to tylko dacko czy jakos tam i nne takie wypasy. Moim prywatnym zdaniem powinienes przemyslec czy chcesz jak najwiecej jakosci czy ma tylko grac , jak jakosc to postaw na uzywke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj JVC, Kenwoodów i Clarionów w tej cenie. Za około 300zł kupisz już podstawowe modele tych firm, zagrają na porównywalnym poziomie i zdaje mi się, że nie powinieneś narzekać na sprzęciki tej firmy. Powinieneś znaleźć coś z dwiema parami RCA, ale raczej USB i piloty leżą w sferze marzeń, oczywiście jeżeli ma to być sprzęt godny uwagi. Jaki model by to nie był powinieneś być zadowolony :/

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troche poleciales z tymi bajerami ale wszystko bylo by mozliwe gdyby nie do ze nowka ma byc bo w tej cenie z tymi gadzetami ( usb , mp3 , pilot ) to tylko dacko czy jakos tam i nne takie wypasy.

Nie tylko kolega odłoży jescze jakieś 30zł i za 330zł ma CLARION DB288RUSB, które ma wszystko czego kolega potrzebuje po za pilotem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="maxtzNie tylko kolega odłoży jescze jakieś 30zł i za 330zł ma CLARION DB288RUSB' date=' które ma wszystko czego kolega potrzebuje po za pilotem :/[/quote]

 

a do tego clariona to da rade wzmacniacz i skrzynie podlaczyc bez rzezbienia?

 

pilot czy to usb to zaden priorytet jak juz pisalem wiec moze byc i bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam JVC 631 - USB + CD/MP3 + Pilot + zdejmowany panel gra całkiem całkiem a na przyszlosc ma pare RCA pod wyjscie pod wzmak. ja tam jestem z jego zadowolony, narazie poki nie mam kasy na nowego Clariona VRX to przy nim zostaje ale jak cos dawaj znac - koszt 300 (z przesylka)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko kolega odłoży jescze jakieś 30zł i za 330zł ma CLARION DB288RUSB, które ma wszystko czego kolega potrzebuje po za pilotem

 

a do tego clariona to da rade wzmacniacz i skrzynie podlaczyc bez rzezbienia?

 

pilot czy to usb to zaden priorytet jak juz pisalem wiec moze byc i bez

Wystarczy poczytać dane techniczne :D Podłączysz bez problemu piecyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Clariona to ja go polecam gra przyzwoicie tylko obsługa jak dla mnie mało intuicyjna ale do wszystkiego da się przyzwyczaić :D

doss_bastard, ja nie testowałem XT-1600.4 bo ja mam XT-1600.2 i XT-800.2 używam ich od jakiegoś tygodnia i powiem że piecyki godne polecenia fakt że miałem na początku trochę z nimi problemów w 1600.2 poleciała przetwornica zanim na dobre podpiołem go do RE a w 800.2 jeden kanał grał zdecydowanie ciszej niż drugi :)

Ale chłopaki z ESSA wymienili je i teraz jest git.

Seria ta sama tak więc na pewno 1600.4 reprezentuje taką samą jakość i konkretną moc http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Tylko mam nadzieję że jeśli o awaryiność to tylko ja miałem takiego niefarta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...