Skocz do zawartości

RFD2110 jakie moce wzmakow


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Powiedzcie jakie zapotrzebowanie na moc ma ten sub ? Gra pod nominalna lub nizsza czy zdecydowanie potrzebuje mocniejszego pieca. Pytam BO nie wiem czy jak przyjedzie to go ztrzymac czy odrazu sprzedawac bo niestety dysponuje na dzisiaj moca okolo 2x 200wat na suba/suby ewentualnie moge miec w miare jakosciowe z 350-400wat ale obawiam sie czy to wystarczy a ze wzmakiem musze sie zdecydowac najlepiej dzisiaj, wzmak mial byc pod STX ale ze RF wpadl mi w "rece" to zastanawiam sie co teraz... W jakiej skrzyni ten potworek lubi zagrac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam RFD 2210 w 20L closed ( nawet mam 2 x RFD :D )

 

daje im 1100rms w 4ohm i coś mi sie wydaje ze za mało - w closed coś gdzieś kiedyś wyczytałem ze producent zalecał 700rms. Podpiąłem jednego w 8ohm i wtedy dostawał koło 700-800rms to powiem Ci ze stopa jak pierdykła to jak bys w klatę czymś dostał

 

Piotrsaint daje jednemu 1600rms :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa ze we wtorek bedzie u mnie i napewno poslucham. Znam ogolna bardzo pozytywna opinie o nim ale nie potrzebuje takiego suba bo raz ze nie mam takich wymagan odsluchowych a dwa ze nadal moja instalka nie przekroczyla 2000zl i nie ma przekroczyc sub nie narusza budzetu ale wzmak do niego juz by naruszyl a ja chce zrobic jak najmilsze granie za ta kwote i od dwoch lat jej nie naruszylem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety macie racje to dobry sub :( Gra teraz pod 200watami i jako uzupelnienie pasma jest naprawde niezly ale brakuje mu zdecydowanie mocy i niestety jestem chyba zmuszony w przyszlym miesiacu zakupic mu wzmaka a nie chcialem tego...

 

Pozatym musze przyznac ze glosnik jest naprawde ladny , prawie igielka do mnie dojechala a ze kupiony za grosze to trudno trzeba doinwestowac.

 

Pytanie jeszcze bo nie ogarniam , glosnik ma gumowa oslone zaslaniajaca sruby , powiedzcie jak wkrecic solidnie sruby a zarazem miec ta oslone ? Jak przykrece to oslony nie zamontuje a jak zamontuje osone to nie widze srub. Co przeoczylem bo ze jakos to idzie zrobic to wiem i pewnie nie jest to trudne

post-942-0-39100600-1329942793_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paluszkiem sobie odchylaj i przykręcaj

 

 

No niby logiczne ale ta uszczelka tam bardzo ciasno siedzi i nei chcialem jej szarpac a zaznaczam odciagniecie jej palcem nie jest zbyt latwe ale jutro zobacze bo szczeze nie probowalem bo nie chcialem zniszczyc szczegolnie ze sub raczej mial isc na sprzedaz, tylko sprawdzic czy dzila i na allegro ale jak sprawdzilem jak dziala to zostal w aucie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz :) naprawdę zacny sub ! Sklep mu dobrą paczkę i będzie gicio .

 

nie testowałem bo konfiguracja głosnikow mi na to nie pozwala. 4ohm to 4ohm

Pewnie , tylko mała różnica jest taka że eton ma 2 razy tyle waciszy co A6 w 4 łomach

 

ps ten RFD to ten z Alle ze szczecina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kasę to i VRX1.500 je zaspokoi dość dobrze pewnie, jest dużo piecy co przy 1ohm wyciskają 2kW :) Wg mnie nawet hifon nie jest tu ujmą bo to dobre piece i nie raz słyszałem ich konstrukcje, a drogie aż tak nie są. Zależy czego oczekujesz. Ale patrząc na tok myślenia większości ludzi kupujących HX2 ma to służyć do wyciskania soków z blach auta więc szukaj Hifonics Colossus albo Steg'a K203/4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...