Skocz do zawartości

procesor sony xdp-4000x


bor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sony xdp-4000x - procesor dźwięku dedykowany do współpracy z deckiem cdx-c90r (bądź cdx-c910). Umożliwia to, co nie jest możliwe za pomocą samego radia: niezależne wysterowanie do 8 kanałów, obejmujące korekcję czasową, poziom natężenia dźwięku (level), aktywne cięcie pasma w ramach możliwych ustawień oraz mocno rozbudowany equalizer, wszystko powyższe z możliwością zapamiętania do 10 niezależnych ustawień (osobno dla EQ oraz reszty ustawień). Zresztą - po co więcej pisać, kto to czyta wie po co tu zagląda.

 

Stan: Procesor był przeze mnie używany przez okres około 6 miesięcy, jako używany został również zakupiony za wielką wodą. Procesor jest najprawdopodobniej uszkodzony, co może (bo nie jest to regułą) objawiać się przy współpracy ze zmieniarką (resetowanie radia, problemy z wyświetlaczem). Wszystkie opisane w tym poście objawy występują przy sprzęgnięciu procesora, radia i zmieniarki za pomocą optyka - nie testowałem przy połączeniach 'standardowych', tj. RCA+Unilinkiem.

Współpraca z jednostką główną przy zapiętej, lecz nieużywanej zmieniarce, a także komunikacja za pomocą portu RS232 jest bezproblemowa.

Dla poważnie zainteresowanych służę precyzyjniejszym opisem uszkodzenia (na podstawie moich obserwacji).

Optycznie - wygląd niezły jak na swój wiek, procesor dodatkowo nie posiada maskownicy na przyłącze RS 232 (takim go zakupiłem).

 

Cena: 500zł + koszty wysyłki do ustalenia. Do procesora dodaję pięciometrowy kabel RS232 oraz ew. przejściówkę RS232<->USB do zapięcia laptopa. Oferta może interesująca dla kogoś ogarniętego elektronicznie - to niestety nie moja broszka, stąd decyzja o sprzedaży.

 

Istnieje również możliwość zakupu przejściówki XA-D210 (niezbędna dla podłączenia optyka do cdx-c90) oraz zmieniarki/zmieniarek cdx-c91 bądź cdx-u606 (obie posiadają wyjście optyczne). W zestawie z pewnością taniej :)

 

Dane kontaktowe: forum lub gg 1324296 (9-17, w pracy więc mogę odpowiadać z opóźnieniem).

 

Na koniec fotka :)

post-3500-0-86223200-1329427148_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...