Skocz do zawartości

Kenwood KDC 534U.Jak to gra?.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zjadłeś literkę kolego. Kenwood W534U :). Mam aktualnie u siebie to radyjko. Radyjko idzie już dostać za 200/300 zł , bije na głowe nowe modele Kenwooda do 400 zł wiem to z odsłuchu. Gra dużo dużo ładniej, wyraziściej, z bardziej uszczegółowioną średnicą typu klawisze i sampli w utworach . Porównując go np. do modelu KDC 4054U to różnica jest słyszalna od razu. Wymieniałem go u siebie z kumplem który ma KDC BT 60U i był pod wrażeniem zmiany jaka zaszła w moim autq. U mnie leci to jeszcze przez Alpine ERE G-180, wzmacniacz Phase PB4, Hertz HSK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to specjalna rewelacja.. Dobre wysokie tony i sredniawki. Cene za to radio to góra 200zł. Celuj co najmniej od modelu 6534, co do modelu 4054 to faktycznie zadne porównanie, stara szkoła a nowa szkoła i to klasa niżej to raczej nie ma co dyskutować. Modele zakończone xx34 to najlepiej wykonana seria jakościowo, najmniejsza awaryjnośc. Nie polecam ci przypadkiem seri zakonczonej xx37-duzy spadek z wytrzymałością elementów.. Nie mówie o całości poprostu sporo wpada na serwis..

kdc bt 60u to akurat stylistyka wyglądu-reszta to temat do duzej dyskusji.. Gorsze podzespoły, wysoka cena w porównaniu z jakością grania-cóż chinczyk musiał dostac miske ryżu wiecej.. Ale wyglad-to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz.. dobra klasa, albo bedziesz miał farta ze koles sie nie zna co sprzedaje, a jak nie to trzeba zbierac.. 350zł to chyba cenna od jakiej idzie w gore.. Cena zamyka sie w 500-600zł ale to jak jest naprawde zadbany, rolki łatwo łapią kazdą płyte i kondzie nie są zbyt wypukłe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...