Skocz do zawartości

morel tempo 5, sony xm 6020 jakie radio do tego?


Miosek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Mam dość spory problem ponieważ zakupiłem głośniki morel tempo 5 do których mam już od dawna lezący u mnie w domu wzmacniacz sony xm6020 tylko nie mam pojęcia jakie do tego kupić radio żeby nie odbiegało jakością dźwięku od reszty sprzętu...

Co do radia to może być używka nie oczekuje ze będzie miało mp3 i usb bo mój budżet to max 400zł

to co byście polecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radia to może być używka nie oczekuje ze będzie miało mp3 i usb bo mój budżet to max 400zł

 

Nie oczekujesz czy nie potrzebujesz bo za 400zl moze miec usb , czasowki i inne pier...ly i napewno nie bedzie odbiegac dzwiekowo od reszty , radio wymienione wyzej z pewnoscia nie bedzie odbiegac od reszty ale ciezko jest je kupic , zadbanej sztuki nie widzialem jeszcze po 400zl bo jak sie pokazuja to za okolo 500, jak wszystko pewnie idzie znalesc taniej ale poszukiwania moga ci troche zajac.

 

 

Ostatnio bardzo czesto pojawiaja sie clariony 948 do 400zl a ja je nachalnie polecam bo za 400zl idzie kupic bardzo ladne radio ktore mimo opini niektorych gra na wystarczajacym poziomie zeby klocki poziomu tempo czy xm mialy problem z "doscignieciem go".

 

 

 

p.s jezeli jednak podchodzisz do sprawy bezkompromisowo i szukasz tylko i wylacznie jakosci dzwieku masz cierpliwosc do poszukiwania odpowiedniej nagrywarki i plyt zeby radio czytalo lub sluchasz tylko oryginalow to to faktycznie warto sie zaglebic w alpine 7903 lub jak sie da 7906 , ja cierpliwosci nie mialem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanders156 troche nie wiem o czym piszesz z ta nagrywarka, plytami itd...... bo jakby temat byl o 7944r to bym zrozumial ale 7906r???? no chyba zes mial sztuke, przejechaną przez TIR'a i przeciągnietą kilka kilometrów po szutrze???? Moja 06'tka łyka wszystko jak pelikan poza plytami chodnikowymi (swego czasu myslalem ze z nia cos jest nie tak bo lekko siało z głosników z jednego kanalu i z Raadkiem siedzielismy - nie dlugo bo jak zwykle czasu nie mialem a tez nie lubie komus czasu zabierac i diagnoze postawilismy ze jednak faktycznie cos w torze audio radia), jednak troche kable poprzekladalem, w miedzy czasie wzmak na suba wpadl i nowy sub, troche sie pozmienialo i przestalem slyszec lekki swist alternatora w glosnikach no i tez te zaklocenia, ktore wczesniej swiadczyly ze to chyba wina radia.

Ostatnio przez jakis czas przewijała sie 06'tka po allegro za 460 PLN i nie wiem czy poszla w koncu czy nie ale nie wiem jaki byl jej stan. Ja wiem na pewno ze swojej za 500 czy 550 nie sprzedam, zresztą niektorzy co sluchali mojego samochodu to widzieli w jakim stanie ją mam, ale tez jest to sztuka spoza PL (kupiona od Grzegorz'a1960) i albo sie wczesniej zepsuje (bo swoje lata juz ma) albo zostanie na polce jak zmienie kiedys zrodlo, bo te co mialem to "troche" odstają a nowych boję sie ryzykować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanders156 troche nie wiem o czym piszesz z ta nagrywarka, plytami itd...... bo jakby temat byl o 7944r to bym zrozumial ale 7906r???? no chyba zes mial sztuke, przejechaną przez TIR'a i przeciągnietą kilka kilometrów po szutrze???? Moja 06'tka łyka wszystko jak pelikan poza plytami chodnikowymi (swego czasu myslalem ze z nia cos jest nie tak bo lekko siało z głosników z jednego kanalu i z Raadkiem siedzielismy - nie dlugo bo jak zwykle czasu nie mialem a tez nie lubie komus czasu zabierac i diagnoze postawilismy ze jednak faktycznie cos w torze audio radia), jednak troche kable poprzekladalem, w miedzy czasie wzmak na suba wpadl i nowy sub, troche sie pozmienialo i przestalem slyszec lekki swist alternatora w glosnikach no i tez te zaklocenia, ktore wczesniej swiadczyly ze to chyba wina radia.

 

 

Mialem jedna sztuke 7906 i dwie 7903 i ze wszystkimi mialem jakies problemy albo mechanizm albo laser , moze mialem pecha ale przy tak starym radiu to albo loteria co sie kupi albo powazna cyfra za igielke wiec podtrzymuje zdanie ze za 400zl w tej chwili nie mozna kupic 7906.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi:)

mp3 nie oczekuje bo nie wiedziałem ze za takie pieniądze dostane coś co by nie psuło reszty...

dobrze było by żeby miało chociaż mp3 jednak jak pisałem wyżej nie musi:)

 

 

Alpine 7906R grało z tempo i xm'em bardzo fajnie.

te radyjko pewnie fajnie by grało ale za ta kasę go nie kupie...

a co byście mi polecili z obecnej oferty alledrogo?

 

 

 

ps. tylko jeszcze chciałbym żeby radyjko nie ograniczało mnie w dalszej rozbudowie CA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...