Skocz do zawartości

Demontaż maskownic CDM-54


M@riusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, może ma ktoś jakiś patent, narzędzie do demontażu maskownic z tych głośników ? Chodzi o siatki, kto ma te głośniki lub bliźniacze UP/UR będzie wiedział o jakie chodzi. Z tweeterami sobie poradzę ale ze średniakami mam problem, próbowałem wygiąć szpilki, cienkimi drucikami i nic, sztywno siedzą, jak je zdjąć żeby nie uszkodzić głośnika i nie narażać maskownic na zarysowania/uszkodzenia ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@riusz ja szpilką ściągałem. Dasz radę

 

Ty no kurde szpilka nie dałem rady :mur1: Pójdę jutro i pokombinuje, już jak władałem siatki to wiedziałem że będzie problem z wyjęciem bo nawet włożyć było ciężko żeby nie pogiąć. dam znać jak poszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalepv nie ma problemu :wink:

 

Poradziłem sobie ale lekko nie było, szpilki chyba mam jakieś kijowe bo się prostowały przy wyciąganiu. Z zestawu śrubokrętów precyzyjnych wziąłem najmiejszego torx'a który mieścił się w siatkę, niestety nie poszło idealnie bo ślad na siatce został, na szczęście mało widoczny i jeszcze torx mi się zgiął tak dziadostwo siedziało :cisza: Teraz pytanie co można zrobić żeby uniknąć takich problemów w przyszłości ? Przyszlifować trochę boki siatki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji daje medal za zdjęcie maskownicy z TN53K Focala z zestawu KRX2 JA SOBIE ODPUŚCIŁEM jak ma ktoś sposób to ... medal jest twój!!!

Przepraszam że się wcinam w TWóJ temat. :serce:

 

Musisz pogadac ze swoim dentysta, aby dal Ci pare starych narzedzi. Maja kapitalne "dlubacze" z mega twardej (ale dosc elastycznej) kwasowki - wiele rzeczy da tym sie zrobic - np. zdjac siatexy z TN53K bez prolemu. (sprawdzone wlasnorecznie) Sa z roznymi koncowkami do wyboru. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...