Skocz do zawartości

Wyprzedaż z Czerwonego Lwa


marcin_plock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam do sprzedania:

 

1. Stacja multimedialna ALPINE IVA-d106R, pierwszy właściciel, w sierpniu minęły 2 lata jak ją mam, posiadam wszystkie duperele jakie były w komplecie, półkieszeń, ramkę, kostki ISO i tą z RCA, oryginalne pudełko, pokrowiec na panel.

Stacja w stanie technicznym bez żadnych zastrzeżeń, wizualnie posiada wytarty lakier na ramce ekranu, co jest chyba bolączką tego modelu bo nie jestem pierwszy z taką przypadłością.

 

 

2. Procesor ALPINE PXA-H700, używany, pracował razem ze stacją iva-d106r, idealny do wysterowania 3-way + sub, stan techniczny idealny , wizualnie nosi normalne ślady użytkowania. W komplecie kabel ainetowy i optyczny 5m. Brak RUX gdyż obsługiwany z poziomu stacji multimedialnej.

 

 

3. Tweetery Macrom EXT.T28

 

 

 

 

Sprzęt cały czas zamontowany u mnie w aucie , także istnieje póki co możliwość odsłuchania w Płocku. Wszystko w stanie technicznym idealnym, nie ma się do czego przyczepić.

 

Kupując w zestawie stację i procesor możliwość lekkiego zjazdu z ceny.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.

Mogę zrobić fotki zamontowanego sprzętu.

 

 

Możliwy odbiór osobisty na terenie Płocka.

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z racji że woofery i midy znalazły nowych nabywców - co za tym idzie - nie dało się już posłuchać systemu - całość została zdemontowana z auta.

 

Zatem nadal pozostają w grze :

 

1. Stacja Alpine IVA-D106R - 1599zł

2. Procesor Alpine PXA-H700 - 1199zł

3. Tweetery Macrom EXT.T28 - 649zł

 

UWAGA : Przesyłka ubezpieczonym kurierem GRATIS !!!

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...