Skocz do zawartości

Wybór audio/video do auta


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Zastanawiam się na zakupem NOWEJ "stacji multimedialnej" 2 DIN do auta. Max do 1400-1500zł (oczywiście wiem, że w tej cenie firmowe jest bez gps):

 

1. http://allegro.pl/pi...2089499432.html

2. http://allegro.pl/so...2095616034.html

 

 

Używa ktoś z 2 wymienionych? Może warto coś innego? Boję się "wynalazków" typu:

 

1. http://allegro.pl/sk...2096431584.html

2. http://allegro.pl/ca...2092516386.html

3. http://allegro.pl/ra...2070873097.html

 

Obawiam się, że w nich gps (super, że jest!) nie będzie działał płynnie, że wyświetlacz kicha, mało precyzyjny, zwiechy itp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego od tego oczekujesz , ma to byc jednostka do rozbudowy systemu ca

Raczej wyglądu (będzie montowane w audi TT, obróbka, rzeźba). W aucie zostaje system Bose, nie jestem audiofilką, posłuchać radia, mp3, czasem film. W przyszłości pod to tylko kamera cofania. Do firmowych 2DIN dodatkowy moduł GPS to 1200-1600 więc sobie daruje. Tych wszystko w jednym troche się boje...ale kuszą.

 

czego od tego oczekujesz , ma to byc jednostka do rozbudowy systemu ca

 

Raczej wyglądu (będzie montowane w audi TT, obróbka, rzeźba). W aucie zostaje system Bose, nie jestem audiofilką, posłuchać radia, mp3, czasem film. W przyszłości pod to tylko kamera cofania. Do firmowych 2DIN dodatkowy moduł GPS to 1200-1600 więc sobie daruje. Tych wszystko w jednym troche się boje...ale kuszą.

 

 

Ma być takie coś :)

 

http://zapodaj.net/7a0d551af774.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie zalezy ci na na poziomie grania jednostki a tylko wyglad i w przyszlosci podlaczenie kamery cofania i seryjny system audio to ja bym omijal firmy no name produkujace systemy multimedialne , pioneer ktory podalas wydaje sie ciekawym rozwiazaniem jak do twoich niewygorowanych oczekiwan , tez wiele sie nie wypowiem i mysle ze nie tylko ja bo i wielu z nas urzytkownikow ktorzy kieruja sie czym innym w wyborach jednostki i najczesciej 1 din , moge cie ostrzec tylko tak jak wspomnialem od produktow no name tylko a szukajac czegos na miare pioneer kenwood lub tez alpine z ostrzejsza specifika brzmienia , na ogol jest tak ze 2 din to to samo co 1 din tylko ze w wiekszym wydaniu np w przypadku jvc z niskiej polki o ktorym kiedys czytalem nie wiem tylko jak to sie ma do tych z wyzszych polek ale zapewne inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego Pioneera proponuje mi firma, której chcę zlecić montaż. Jego cena u nich świetna 999zł (nowy, 24m gwary). Tylko dodatkowo ponad 900zł za montaż/obróbkę :zalamany: bo całą, nową konsolę z mdf i żywicy będą robić, montaż ok. 3dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem to mie ma co dziewczynie moncic w glowie nie ma wygorowanych oczekiwan do jednostki , podkresla ze raczej wyglad a ten pionek wydaje sie ciekawym rozwiazaniem za kwote jaka proponuje jej sprzedawca , wydaje mi sie ze sprosta jej oczekiwaniom , jedyne co to kwota za instalke mnie by przerazala jak za sam panel srodkowy (ja tam sie nie znam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jednostek noname, trzeba zwracać uwagę na jakość wyświetlacza, miałem styczność z paroma modelami i jakość ekranu tragedia, widać pixele i rozmazane wszystko. Dlatego najlepiej sobie pomacać przed kupnem, skoro robi to firma to powinni mieć na stanie jakieś inne modele do oględzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko powiem że z tych z linków pomyślałbym nad canvą bo miałem doczynienia z nią i złego słowa nie mogę powiedzieć za to naviheaven to nieporozumienie!

 

Napisz proszę cosik więcej o tej Canvie. Czy GPS zdaje egzamin? jakość wyświetlacza nie jest tragiczna? :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę cosik więcej o tej Canvie.

 

nie tykaj się tego typu "cukierków", daję łapę uciąć, że zagra to z BOSE gorzej niż fabryczna jednostka:) a co do takich kombajnów, to polecam Pioneer`y. Sam miałem AVIc F900BT miał wszystko i działało to dość dobrze ,GPS również, dźwięk bez szału, ale to nie hi-end do grania tylko do oglądania;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tykaj się tego typu "cukierków", daję łapę uciąć, że zagra to z BOSE gorzej niż fabryczna jednostka:) a co do takich kombajnów, to polecam Pioneer`y. Sam miałem AVIc F900BT miał wszystko i działało to dość dobrze ,GPS również, dźwięk bez szału, ale to nie hi-end do grania tylko do oglądania;)

 

 

popieram omijac takie cukierki no name jako ze sa wadliwe i z tanszych podzespolow , wzorowanych na sprawdzonym sprzecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GMS sa robione na takich podzespolach jak pioneer dlatego o nim wspomnialem , przynajmniej tak slyszalem juz z kilku zrodel zupelnie od siebie nie zalerznych i zaznaczam ze nie bylem klientem nawet potencjalnym zadnego z nich. Podobno 90% wnetrza sie pokrywa szczegolnie w stacjach multimedialnych , z zainteresowania bawilem sie dwoma stacjami tej firmy i wlasnie ekran byl dobrej jakosci , calosc obudowy sprawiala solidne wrazenie jak na tak niska cene , dzwiekowo nie porownam bo byly w szafie odsluchowej HSK kopaly wooferem ale troche gora byla nie ogarneta ale mam te same wrzenie jak slucham niskich modeli pioneera wiec nie moge powiedziec ze gralo zle w porownaniu do konkurencji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...