Skocz do zawartości

sony xec-700


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

narazie będzie to w dwóch drogach(mały fundusz, na Hi End czas jeszcze przyjdzie, dopiero się ucze) ;). Poza tym jak dobrze patrzę ta zwrotka to w dwie drogi + sub raczej ;) w trzy drogi typowo to chyba coś takiego : http://allegro.pl/zwrotnica-jvc-model-ks-n60-i2091940228.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że instalacja ma być dość mocno budżetowa;) a radio mam akurat nowe i nie chce już sprzedawac i zmieniać na inne, za tą kasę wolałbym wziąć zwrotkę aktywną używaną i kupić jakieś tweetery lepsze okazyjnie. Do tego cholernie nie lubie bawić się ustawieniami w radiu ;P I tak na marginesie radio używane to chyba większe ryzyko przy zakupie niż zwrotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz na myśli?

 

KD-SH1000 lub CD8445E, te dwa, ostatecznie za parę zł więcej 9833, było o tym wielokrotnie.

 

Do tego cholernie nie lubie bawić się ustawieniami w radiu ;P

 

prędzej czy później i tak Cię to będzie czekać :P

 

I tak na marginesie radio używane to chyba większe ryzyko przy zakupie niż zwrotka

 

zależy od kogo kupujesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do aktywki tego typu potrzeba Ci odpowiednio wiecej RCA. Dobre radio to duzo wygodniejsza opcja jesli chodzi o regulacje.

Tu musisz miec murzyna w bagazniku albo poswiecic duzooo czasu na zgranie wszystkiego zeby Ci to pasowało.

Uzywam podobnej zwrotki z równie obszernym zakresem regulacji co ta JVC, ale to co sie nalatałem do bagaznika to moje...

Za kazdym razem siadajac w fotelu ma sie niedosyt, ze cos mozna zmienic ale z czasem nie chce sie juz leciec do bagaznika :D

Tak puszczone mam 3 drogi, kazdy głosnik posiada swój niezalezny gain i swoje niezalezne ciecie.

Niestety nie mialem na pokladzie zadnego swiecidelka z aktywka, jakos wole oldschoolowe jednostki i takie rozwiazanie jest dla mnie.

Zwrotka dokladnie taka jak u chłopka na filmie, ale on ja "rozwaiazał bardzo zmyslnie" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze do tego sony wystarcza mi jedno wyjście RCA, max 2, wszystko do osiągnięcia. Właśnie mam tak że sto razy bardziej wolę polatać do bagażnika i mieć wszystko na tacy w formie paru pokręteł podane, a nawet lepiej że nie będzie się chciało latać bo jestem takim typem człowieka który non stop by grzebał w tych ustawieniach radia i coś pierniczył :P poza tym, jestem już zdecydowany na to że zastosuje zwrotnicę aktywną, pytałem czy w miarę dobra jakościowa i czy cena do przyjęcia ;) to mnie bardziej interesi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek zabawy w 3-way + sub spokojnie wystarczy ;)

 

Hm, nie widzę jakoś takiej możliwości przy tej zwrotnicy.

radio z prockiem dostaniesz za 450 zł już, więc może tym warto się zainteresować :)

 

Rozważyłbym właśnie taką opcję.

KD-SH1000 lub CD8445E, te dwa, ostatecznie za parę zł więcej 9833, było o tym wielokrotnie.

 

Do tego jeszcze cda-9815 dostanie się w dobrej kasie, ale ono podobno nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce brać radia z prockiem, tylko zwrotkę, rzecz gustu;) wolę mieć wszystko ładnie rozlokowane, gainy, filtry itd, z resztą wyżej napisałem;p poza tym kupiłem we wrześniu nowe radyjko co było błędem i mi sie nie kalkuluje troszkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolę mieć wszystko ładnie rozlokowane, gainy, filtry itd, z resztą wyżej napisałem;p

 

w radiu masz wszystko ...

 

poza tym kupiłem we wrześniu nowe radyjko co było błędem i mi sie nie kalkuluje troszkę.

 

dobra zwrotka = 200-300 zł ...

dobre radio od zaufanego człowieka = 450 zł

 

Wybór należy do Ciebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze się składa;) musze sie z tym przespac, w pt wpadnie mi kasa, wlasnie z tego 400 zł chce poswiecic na sprzet. Zastanowie sie czy brac to radio czy zwrotke plus jakis fajny tw ;)

 

dobra dezyzja podjęta;) ktoś się wypowiedział że zwrotnica jakościowo dobra, kupuje ją i tw ;p można kończyć temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...