Skocz do zawartości

Wzmacniacz JBL GTO 7001E + 2 x JBL GTO 1014


KoPcIu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po zakupie pierwszego samochodu postanowiłem skompletować do niego sprzęt grający, zacząłem od wnętrza(radio, głośniki wewnętrzne) jednak teraz przyszła pora na "podbicie basu", a więc przechodzimy do bagażnika ;)

 

Jest on stosunkowo mały, ponieważ samochód to Cabrio(jego wysokość to 34cm). Jednak przechodząc do mnie, głownie słucham śląskiego HH z wytworni MaxFloRec. Efekt jaki chce osiągnąć to czyste brzmienie jak i aby sprzęt w bagażniku zawsze miał zapas mocy.

 

Przechodząc do sedna sprawy. Przeszukując Allegro jak i inne serwisy aukcyjne(w tym sklepy), pomyślałem o połączeniu:

 

Wzmacniacz:

JBL GT0 7001E

Specyfikacje: GTO 7001E :: JBL

 

Głośniki: (DWIE SZTUKI)

JBL GTO 1014

Specyfikacje: GTO 1014 :: JBL

Do tego obudowa z bass reflexem.

 

Co myślicie o takowym połączeniu tych sprzętów?

 

Na sam wzmacniacz głośnik/głośniki chce przeznaczyć około 2 tys złoty.

 

Wszelakie propozycje komentarze jak i opinie o danym sprzęcie mile widziane.

 

Pozdrawiam, KoPcIu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informacje jak i opnie ;) Tak jak wspominałem pierwszy raz kompletuje taki sprzęt ;)

 

Może ktoś ma jakieś propozycje? Posiada lepszy wybór sprzętu w swoim samochodzie za tą cenę? ;)

 

Edit:

Ewentualnie poproszę o jakieś tutoriale/porady, które pomogą mi przy doborze sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio to:

JVC Polska � Produkty › Samochodowe systemy AV › Radioodtwarzacze CD › KD-R821BT

 

Głośniki wewnętrzne aktualnie zakupiłem marki pionner jednak będą na pewno one zmieniane, ponieważ zostały one tylko zakupione ze względu na stan starych.

 

Podłączenie standardowe, czyli głośniki podłączone bezpośrednio pod radio. Aktualnie nie planuje tego zmieniać jednak w przyszłości planuje wygłuszenie drzwi zamontowanie tam czegoś mocniejszego jak i podłączenie ich pod wzmacniacz(drugi).

 

Edit:

Raczej jaki prąd jest do dyspozycji.

 

W samochodzie jest akumulator standardowy montowany w oplach o mocy 12v. Jednak jego zmiana również wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz racje, jednak co miesiąc mam w planach włożyć kolejne pieniądze w ten samochód aby do wakacji ukończyć całą zmianę systemu audio. Samochód jest używany aktualnie tylko do pracy resztę czasu spędza stojąc pod domem albo na parkingu w pracy.

 

Na wszystko przyjdzie swój czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...