Skocz do zawartości

Woofery nie grają na mrozie


N20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy obecnych mrozach borykam się z dość irytującym problemem,a mianowicie woofery zanim zaczną wydawać z siebie jakikolwiek dźwięk muszą grać conajmniej godzinę i nie zawsze oba,lewy głośnik szybciej się "rozgrzewa".Nie wiem czy to powinno wyglądać tak,że przy tych mrozach tuż po rozruchu auta woofery w ogóle nie grają.W czym może leżeć problem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy wam się sub w zimę nie rozgrywał przynajmniej 15 min ? od samego startu grał super hiper i tak jak w 30 stopniach na plusie ? Woofery to samo ?

Czytaj a nie kreć afery... Być moze to nie problem w samych głosniakch a we wzmaku albo radiu... Trzeba by to sprawdzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiasy zesztywniały, cewka przymrożona, a może jeszcze się tam gdzie wodzisko dostało... i efekt jest.

Napisz co to za woofer, bo w zasadzie głośnik dedykowany do CA nie powinien się tak zachowywać...

Owszem, brak basu i pudełkowe płytkie brzmienie to normalka w takie mrozy, ale nie całkowity brak działania głośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakos tez nie ma problemu, ale woofery mam w trumienkach wiec im wilgoc (od tylu) nie grozi.

 

Jesli wykluczymy inne powody i kwestia lezy w glosnikach to faktycznie moze gdzies tam sie woda dostaje (jak auto nagrzejesz to cieknie po glosniku, a jak potem postoi to przymarza)

Wykrec woofer i popatrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rozgrywał", a "nie grał" to dwie różne sprawy.

 

wszystko zależy od punktu interpretacji wypowiedzi kolegi, który założył temat.

Skoro po 1h grały, to głośnik się rozgrywał ... tak przynajmniej odebrałem to ja.

 

Czytaj a nie kreć afery... Być moze to nie problem w samych głosniakch a we wzmaku albo radiu... Trzeba by to sprawdzic.

 

nie mam zamiaru kręcić afery, zadałem proste pytanie i tyle.

 

Drzwi są wygłuszone matami silent coat niestety tylko z jednej strony,na wiosne planuję zrobić pełne wygłuszenie.

 

daszek nad głośnikiem zrobiony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...