Skocz do zawartości

jaki głośnik niskotonowy do zabudowy,obudowa closed do 400 zł


frodo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Konkretnie szukam przetwornika do muzyki głównie hard rock, rock, metalowej, wszelkiego pokroju gatunkowego od Pink Floyda, AC DC ,Iron Maiden na Dimmu Borgir :wsciekly: kończąc. W skrócie żeby był szybki i dynamiczny. Obudowa bez BR, tylko closed. Obudowa Max 20-25 litrów .Bez możliwości zmiany obudowy gdyż już jest zabudowa boczku w kombi. Cena do 400 zł,może byc używka, jednocewkowy ze względu na małe możliwości wzmacniacza. opcji jest wiele ale nie wiem co wybrac. pomożecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmniejsz budę to nie problem i dawaj AS HX-08 SQ i będziesz Pan na pewno zadowolony :) przy tej muzie szczególnie :)

niestety to nie wchodzi w grę ale dzięki :)

 

Gdybyś napisał jaki to wzmacniacz... Było by latwiej...

wzmacniacz do Kenwood 8403 , 4 kanałowy z czego dwa kanały zasilają rainbowy na przodzie , i mostek zostaje na tył. Ja bym tak tego nie robił ale to samochód mojego dobrego kumpla i chciałbym mu coś tam ładnego wsadzic :wink:

 

jak widac z zapasem mocy to szału nie ma;/ , a co byście powiedzieli na DLS'a KW10, Helix p10, Rockford Fosgate Punch P1S4-10, rockforda p310D4??

 

okazjonalnie kupiłem rockiego P2D210 także temat uważam za zamknięty, jak wszystko podłączę to napisze wrażenia dla potomnych słuchających metalu jak rocky sobie poradził :)

 

dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...