Skocz do zawartości

Audi A3 ( 2003 r)


Lacrooix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie lepiej trzymaj sie opcji mniej koni, świeższe auto i które jest w lepszym stanie np a3 od 03 roku golf V i astra 3d od 2004

Kupowanie starszych modeli z dużą mocą na pierwsze auto wg mnie jest kiepskim pomysłem.

 

 

Ja tutaj duzo razy juz pisałem ze na mocy kto wie jak to mi nie zalezy 90-110km by mi wystarczyło zdecydowanie ;]

Tez chce młody samochod myslalem o a3 03r ale widze ze za ta kase co na razie mam nie kupie :(

Wiec bede musiał dozbierac sobie jeszcze z 4k aby zabrac sie za kupno samochodu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem ze to temat o audi ale na stwierdzenie ze chcesz miec mozliwie nowe auto za ta kase nie moge sie powstrzymac zeby przelamujac bzdurny stereotyp zaproponowac cos takiego:

 

 

http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-1-9-jtdm-sport-line-lift-alu17-C20899174.html

 

http://allegro.pl/fiat-bravo-1-6-120-multijet-2008r-vat-23-okazja-i2070348513.html

 

Bo nowsze , rownie dobrze wyposarzone bo sterotyp to bzdura w dzisiejszych czasach , moze gdyby mowic o alfie z lat 90' i porownac do jakiegos audi 80 powiedzialbym widac ze to niemiecka technologia i solidne auto a teraz to bez roznicy a silnik JTD znaja wszyscy i wiedza ze to bardzo dobry silnik.

Spalanie przyzwoite i malo awaryny. Co do czy ropa czy benzyna to jezeli beznyna to odrazu kupic z LPG znaczaca oszczednosc , a jezeli bez LPG to z pewnoscia przy tej samej dynamice , i mocy mniej spali ropa. Chyba ze wycelujesz w silniczek TFSI 1,2 tam masz niskie spalanie i beznadzieja dynamike ale w porownaniu do TDI o tej samej mocy jednak dynamika jest lepsza z fiata nie zaproponuje benzyny dobrej w samej sobie lub benzyny pod GAZ bo takiej nie ma ( pomijam w alfach montowane V6 bo auto ma byc ekonomiczne )

 

 

Jezeli koniecznie A3 to silnik TFSI 1,4 benzyna a jak dostaniesz z PLG to bedziesz mial szybkie auto i bardzo niskie spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to temat o audi ale na stwierdzenie ze chcesz miec mozliwie nowe auto za ta kase nie moge sie powstrzymac zeby przelamujac bzdurny stereotyp zaproponowac cos takiego:

 

 

Alfa Romeo 147 1.9 JTDm SPORT LINE LIFT ALU17, 2007r., 1910cm3, 120 KM - otomoto.pl

 

FIAT BRAVO 1,6 120 MULTIJET 2008r VAT 23% - OKAZJA (2070348513) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

Bo nowsze , rownie dobrze wyposarzone bo sterotyp to bzdura w dzisiejszych czasach , moze gdyby mowic o alfie z lat 90' i porownac do jakiegos audi 80 powiedzialbym widac ze to niemiecka technologia i solidne auto a teraz to bez roznicy a silnik JTD znaja wszyscy i wiedza ze to bardzo dobry silnik.

Spalanie przyzwoite i malo awaryny. Co do czy ropa czy benzyna to jezeli beznyna to odrazu kupic z LPG znaczaca oszczednosc , a jezeli bez LPG to z pewnoscia przy tej samej dynamice , i mocy mniej spali ropa. Chyba ze wycelujesz w silniczek TFSI 1,2 tam masz niskie spalanie i beznadzieja dynamike ale w porownaniu do TDI o tej samej mocy jednak dynamika jest lepsza z fiata nie zaproponuje benzyny dobrej w samej sobie lub benzyny pod GAZ bo takiej nie ma ( pomijam w alfach montowane V6 bo auto ma byc ekonomiczne )

 

 

Jezeli koniecznie A3 to silnik TFSI 1,4 benzyna a jak dostaniesz z PLG to bedziesz mial szybkie auto i bardzo niskie spalanie

 

 

Powiem Ci tak.

Co do alfy to na pewno odpada . Za duzo znajomych ma ogólna firme Alfa .

Strasznie narzekaja na zawierzenie . Mój szfagier miał 156 to cały czas coś trza było przy niej robić.

Fiacik ładnie wyglada nad nim się w ogóle nie zastanawiałem a może i trzeba :)

Tylko jak na razie ta cena hmm bede musiał troszkę dozbierac.

Za 3 tyg będę się mocno zastanawiać nad kupnem czegos .

 

Dziękuje wszystkim za pomoc.

W wyjaśnieniu dość duzo spraw.

I za cierpliwość do mnie ;p

 

Z pewnością zarejstruje sie na fan klubie a3 i zobacze ich opinie ( doświadczenie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem diesel przy przebiegu 8tys km odpada. Jak dieselek jest nie nagrzany to pali bardzo dużo. Na krótkich odcinkach w zimę może spalić spokojnie ponad 10l. Wiem z własnego doświadczenia bo poruszam się dwoma dieslami :( Silnik jest dużo droższy w naprawach, głośniejszy.

Przy takim małym przebiegu tylko benzyna. Instalacji gazowej nie opłaca się zakładać. Cena gazu może też ostro podskoczyć.

 

Chcesz jeździć 10 lat jednym samochodem ?? Przecież za 10lat ten samochód będzie miał 18lat. Wątpię żeby wtedy wszystko w nim działało.

 

Moim zdaniem kup jakiś troszeczkę starszy samochód pojeździj nim ze 2-3 lata sprzedaj za podobne pieniądze. np A3 8L. Wtedy możesz poszukać z założoną już instalacją za jakieś sensowne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem diesel przy przebiegu 8tys km odpada. Jak dieselek jest nie nagrzany to pali bardzo dużo. Na krótkich odcinkach w zimę może spalić spokojnie ponad 10l. Wiem z własnego doświadczenia bo poruszam się dwoma dieslami :( Silnik jest dużo droższy w naprawach, głośniejszy.

Przy takim małym przebiegu tylko benzyna. Instalacji gazowej nie opłaca się zakładać. Cena gazu może też ostro podskoczyć.

 

Chcesz jeździć 10 lat jednym samochodem ?? Przecież za 10lat ten samochód będzie miał 18lat. Wątpię żeby wtedy wszystko w nim działało.

 

Moim zdaniem kup jakiś troszeczkę starszy samochód pojeździj nim ze 2-3 lata sprzedaj za podobne pieniądze. np A3 8L. Wtedy możesz poszukać z założoną już instalacją za jakieś sensowne pieniądze.

 

 

Wiesz ten samochód co obecnie jeżdżę ma 15 lat i działa bez zastrzegań , wymienia się podstawowe częsci i jak na razie nie ma co narzekac.

A kupić znowu starszy samochod i go poźniej sprzedawac nie wiem czy jest dla mnie , czy bedę miał szczęście aby go ktos poźniej kupił ..

Wiec tez mogę na tym stracić

 

uzyj zasady mam 20 tys kupie fure za 50% za 50% ja utrzymam

kupno uzywki 10 letniej na kolejne 8 :szok::mur1:

 

 

Wiesz ja nie mam kto wie jakiej gotowki ze walne 60k i mam nowy samochod .

Nie stety na takie coś sobie nie mogę pozwolić. Jak pisałem ja mam dopiero 20 lat a zbieram na samochód sam !

Nikt mi nie dokłada wiec tu jest mega kiszka ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellsin wiem ze tez tak mozna....Ale to takie moje prywtne zdanie ze samochody typu"S" "R" "M" "RS" na LPG mowie stanowcze nie! Kupil bym diesla :P

 

Moze nie doczytalem dokladnie tematu ale dlaczego nikt nie wspomona o Hondzie Civic???Type R lub Type S??? Lub nawet diesel??? Moje ulubione auta w rozsadnej kasie ,szczegolnie w starej budzie :zakochany:

http://www.topspeed.com/cars/honda/2002-2004-honda-civic-type-r-ar541.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellsin wiem ze tez tak mozna....Ale to takie moje prywtne zdanie ze samochody typu"S" "R" "M" "RS" na LPG mowie stanowcze nie! Kupil bym diesla :P

 

wszystko od kwestii podejścia zależy :)

 

dlaczego nikt nie wspomona o Hondzie Civic???Type R lub Type S??? Lub nawet diesel???

 

za stare, za drogie, za małe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellsin wiem ze tez tak mozna....Ale to takie moje prywtne zdanie ze samochody typu"S" "R" "M" "RS" na LPG mowie stanowcze nie! Kupil bym diesla :P

 

Moze nie doczytalem dokladnie tematu ale dlaczego nikt nie wspomona o Hondzie Civic???Type R lub Type S??? Lub nawet diesel??? Moje ulubione auta w rozsadnej kasie ,szczegolnie w starej budzie :zakochany:

http://www.topspeed....pe-r-ar541.html

 

zapomnij o EP3 ( Type R) w tej kasie - raczej nikłe szanse na znalezienie auta, które wcześniej nie było przystankiem. Poza tym silniki z serii K nie palą wcale mało, 12L w mieście trzeba liczyć, poza tym nie sądzę, żeby założyciel tematu wykorzystał potencjał tego samochodu...

Ale takiego Sporta lub nawet diesla można znaleźć spokojnie i to w całkiem ładnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij o EP3 ( Type R) w tej kasie - raczej nikłe szanse na znalezienie auta, które wcześniej nie było przystankiem. Poza tym silniki z serii K nie palą wcale mało, 12L w mieście trzeba liczyć, poza tym nie sądzę, żeby założyciel tematu wykorzystał potencjał tego samochodu...

Ale takiego Sporta lub nawet diesla można znaleźć spokojnie i to w całkiem ładnym stanie.

 

Ja zyje w innym swiecie i znalezienie Type "R" za 20 tys z 70.000 przebiegiem nie jest problemem,Wydawalo mi sie ze w PL rowniez mozna znalezc taka sztuke ale chyba sie pomylilem :dontgetit: Takie male to wcale nie jest ale do najwiekszych tez nie nalezy...Ale za to jak za..........ala!! No i do tego Japoniec :hyhy: Ceny paliw spowodowaly ze ludzie masowo wysprzedaja takie auta jak Impreza STI,Evo lX,Type R itp za psie pieniadze.Lecz nie wiem jak z tym jest w PL......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...