Skocz do zawartości

Piecyk do suba - 600rms


kubsiol206
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wracam do Vibe Black Air II 12 i teraz pytanko.

 

Kiedyś tego starego (czarny) pędziłem Crunch PZI 325.2 i się zdziwiłem jak taki piecyk ciągnie tego suba.

 

Teraz chciałbym coś z lepszą kontrolą. Myślałem o mono, ale cenowo za 500rms przynajmniej to jest kosmos. A sub ten tylko 2x2łom posiada.

 

Więc taniej i pewnie lepiej jakościowo wyjdzie kupić fajne 2kanały w mostku.

Póki co oko zawiesiłem na MB Quart 2125 http://www.sonicelectronix.com/item_13494_MB-Quart-DSC-2150-DSC2150.html

Mam też propozycję kupna RF 800.2 czyli już sporo ponad 700rms w mostku

 

Coś jeszcze polecicie?

 

http://www.rockfordfosgate.com/rftech/library/2001/3_Amplifiers/MAN3216A_Punch2Ch_MAN.pdf spójrzcie jeszcze na str 19 :)

 

dwa wejścia na + i - i kondka można wpinać w wejścia? Czyli nie aku-kondek-piec, tylko aku-piec + kondek w wejścia obok. Really?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RF 800.2 jeśli nie naprawiany to swietna propozycja na kontrole i zapas na suba... Punch 700s jest stabilny w mostku w 2 ohm i ma bagatelka 1230w, a Ty piszesz o serii power... Kawal kloca i to kloca na poziomie. Nie zamienil bym na xeteca, mocowo moze mu ...podać :) Byl niedawno na alle taki ale przespalem, do dzis załuje. Jesli nie decydujesz sie na tego RF, to napisz na PW jaka kasa za niego, moze warto pomyslec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa wejścia na + i - i kondka można wpinać w wejścia? Czyli nie aku-kondek-piec, tylko aku-piec + kondek w wejścia obok. Really?

 

te złącza w środku są i tak i tak razem zmostkowane, użyte celem podłączenia 2 przewodów zasilania bo pojedyńcze złącze daje radę obsłużyć dosyć cieńki przewód zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...