Skocz do zawartości

Jaki sub z mocnym wykopem ale bez straty jakości


Darek23a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A twarde to już nie ...jakość?

W ogóle to ja jestem strefowym trollem :hyhy: ale mam juz tyle lat, że słuchałem kilku min. RFów .

Dogadaj sie z cursorem praktycznie masz posłuchanie (dobre posłuchanie) za darmo.

 

Nie twarde czyli membrany pcv czy alu to nie jakosc, a dlaczego? Doczytaj sie albo powiedz nam sam panie znawco. Prosze cwaniaczku powiedz czym sie rozni membrana alu, papierowa i pcv :wink: Czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BANITA tylko nie wiem czy zauwzayłeś każda z marek ma swój "chiński odpowiednik" dl Vibe to FLI dla Focala Auditor dla JL Audio TMA. Więc jakość użytych komponentów do wykonania danego głośnika/wzmacniacza oraz zaawansowanie techniczne pozostawia wiele do życzenia. Więc zanim coś przytoczysz zastanów się 2 razy nim to klepniesz w klawiaturę.

 

Hahahah FLI czyli chinski odpowiednik VIBA robiony w UK pod londynem hahahhaha :rotfl: Przeciez nawet nie wiesz co mowisz. FLI to seria VIBE stylizowana tak a nie inaczej. Rozbierajac FLI i VIBE o tych samych gabarytach masz dokladnie te same graty w srodku, jedynie membrany sie roznia wygladem i boxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na mysli GRANIE twarde lub granie miekkie.

 

W teorii ...im sztywniejsza membrana tym lepiej, praktyka to para innych kaloszy .

 

Dla mnie prawdziwego "wykopa" daje przedni system a do niego dobiera się suba.

 

Odpowiedż dla autora tematu dostałeś kilka całkiem ciekawych propozycji...skorzystaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHA weż idz montuj sobie dalej sprzet CA i HA i nie nawijaj makaronu jak to Italiano wspomniał

 

 

Powiedzial co wiedzial...a odpowiedzi czym sie roznia te membrany jak nie bylo, tak nie ma :rotfl: Czlowieku jak nie wiesz czym sie takie membrany roznia to jak ty mozesz mowic co lepsze???? To tak jak byc nie wiedzial czy woda jest mokra i twierdzil ze zeby wysuszyc wlosy nalezy polac je woda czyli totalna glupota :szok: Zeby mowic o tym jak cos gra trzeba rozumiec od czego to zalezy, bo sluch to kazdy ma deczko inny, a ty na forum widze ze glownie o decybele chodzi, a nie dynamike i jakosc dzwieku.

 

Notabene wszystkie najlepsze zestawy w autach sa customowe, a nie gotowce jak tu na forum, a drzecie sie jeden przez drugiego o profesjonalizmie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to twój problem jeśli nie widzisz już cudzywsłowiu to powinieneś przenieść się do podstawówki a nie pisać na forum.

 

 

Czekamy na twój customowy profesjonalizm w dziale wasze instalacje z opisem tego custmu razem z fotorelacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niewiem jak z sobota czy będę miał czas domyślam się że to dobra opcja heh . Natomiast kappy też bym posłuchał to się odezwę jakoś się zgadamy z chęcią posłucham . Od paru postow się klucicie i na chwilę obecna wyczailem dwie opcję obie do odsluciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niewiem jak z sobota czy będę miał czas domyślam się że to dobra opcja heh . Natomiast kappy też bym posłuchał to się odezwę jakoś się zgadamy z chęcią posłucham . Od paru postow się klucicie i na chwilę obecna wyczailem dwie opcję obie do odsluciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to twój problem jeśli nie widzisz już cudzywsłowiu to powinieneś przenieść się do podstawówki a nie pisać na forum.

 

 

Czekamy na twój customowy profesjonalizm w dziale wasze instalacje z opisem tego custmu razem z fotorelacją.

 

Koles, ja tu nie jestem dla przechwalek, czego to ja nie mam...nie mam nawet zamiaru na twoje rzadanie fotek, ani tematu takiego robic. Wszedlem tu zeby zdobyc kilka info a nie cos ci udowadniac. :rotfl: A zreszta kim ty dla mnie jestes zebym musial sie przed toba tlumaczyc? :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam powiedziales ze tylko pewne RF graja....a nie wszystkie i napewno nie te za 500zl hahahah

 

 

Seria RFA audiophile - cena zakupu aktualnie 80-180zl hahaha....

Kolego tlumaczylem ze FLI mam za free wiec sobie puka do czasu zrobienia wlasnego projektu.

 

 

Ja mam alphardy za free w garazu ale mimo ze w tej chwili nie mam swojego suba w aucie bi nie ma sensu go bujac 60watami a alphard by sie pobujal pod ta moca ale nie mam zamiaru wkladac szitu do auta mimo ze mam za free i wole zeby nic nie pukalo niz ma pukac zle...

 

 

 

I teraz miejsce popisowe dla ciebie, zacytuja jakie glosniki mam w drzwiach i jaki projekt suba zamiezam zrobic. I co dalej bedziesz twierdzil ze slon mi na ucho nadepnol?? Kolego montuje ca i zestawy domowe od parunastu lat juz i nikt jeszcze nie zmienial sprzetu po tym jak pomagalem go dobrac, a tu na forum pomagacie a ludzie za chwile zmieniaja bo im nie pasi.

 

 

Nie robi na mnie wrazenia co chcesz zamontowac bo jara mnie jak cos dobrze gra a same glosniki tego nie zrobia , przez tyle lat montujesz sprzet i nadal masz nie wielka wiedze w dodatku wychodzisz z zalorzenia ze wszyscy tutaj to nie osluchani amatorzy , uwaga zdziwie cie tak nie jest ;)

 

p.s wpadnij na spota albo lepiej na piknik strefowy i tam mozemy sie powymieniac spostrzezeniami , posluchac wzajemnie swoich aut i porozmawiac o tym czy o tamtym narazie wydaje mi sie to dziwne ze uwazasz ze pozjadales wszystkie rozumy i przechwalasz sie roznymi tytulami , wyksztalcenim i doswiadczeniem to cie oswiece ze tu na forum sa mistrzowie Polski w wielu kategoriach , Uczestnicy z osiagnieciami w mistrzostwach europy , ludzie ktorzy w tej branzy spedzili spore lata zbudowali wiele aut i sa z polskim CA od jego poczatku , DJ'je , akustycy a nawet o ile sie nie myle czlowiek ktory bral udzial w budowie wzmacniaczy DLS seri Ultimate A3 , A5 , A7 a ty ich wszystkich masz za debili - POKORA , POKORA i jeszcze raz POKORA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Banita wie wszystko o wszystkim ma firmę budowlaną teraz jak to napisał montuje CA i HA kilkanaście lat jest wszechwiedzący więc jak dla mnie dyskusje z takim typem nie mają sensu bo taki typ ludzi zawsze wie najlepiej to tyle z mojej strony.

 

p.s. a co sub-a może coś z serii Kappa miałem kiedyś 12" przejściowo i byłem bardzo zadowolony albo CV lub JL Audio w tych pieniądzach można coś znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe ich nie uwazam za debili, bo czytalem na forum wiele modrych wypowiedzi, ale te tutaj to zanizanie poziomu.

A mi jednak wystarczy zeby cos tam pukalo na niskich glosnosciach bo nie jestem snobem i nie robie z siebie burzuazji ze jak ma pukac to niech nie puka....Kolego to male FLI daje sbie rade podobnie jak kazdy sub tej wielkosci. Problemy zaczynaja sie jak da sie glosniej i wtedy trzeba cos innego dawac w bagaznik.

 

Ty mi o pokoze, a ja moge ci polecic odejscie od tej buty bo az sie niesmacznie robi.

 

 

PS.: za 80-100zl to nawet uzywanego dobrego glosnika sie nie kupi 10 lat po jego produkcji, a co dopiero dobry sub. Widze ze o co innego nam chodzi w graniu, mi zalezy na jakosci a nie decybelach, juz to chyba mowilem.

 

Panowie Banita wie wszystko o wszystkim ma firmę budowlaną teraz jak to napisał montuje CA i HA kilkanaście lat jest wszechwiedzący więc jak dla mnie dyskusje z takim typem nie mają sensu bo taki typ ludzi zawsze wie najlepiej to tyle z mojej strony.

 

p.s. a co sub-a może coś z serii Kappa miałem kiedyś 12" przejściowo i byłem bardzo zadowolony albo CV lub JL Audio w tych pieniądzach można coś znaleźć

 

Tak a procz tego naprawiam auta i je przerabiam i sklejam modele.

 

Kolego to ze ty jestes mono tematyczny nie znaczy ze inni tacy sa. Wiekszosc ludzi ma dziesiatki zainteresowan i zajec, a ze ty tylko praca dom, forum i sluchanie lomotu z subwoofera tak ze sie ludzie na chodniku smieja to nie moja wina.

 

Firme od 2 lat praktycznie tylko dogladam, bo mam pracownikow i sam wrocilem do tego co lubie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi jednak wystarczy zeby cos tam pukalo na niskich glosnosciach bo nie jestem snobem i nie robie z siebie burzuazji ze jak ma pukac to niech nie puka....

 

Snobem nie trzeba bec zeby w cenie fly kupic cos co grea lepiej...

 

 

Kolego to male FLI daje sbie rade podobnie jak kazdy sub tej wielkosci. Problemy zaczynaja sie jak da sie glosniej i wtedy trzeba cos innego dawac w bagaznik.

 

 

Male nie male nie chodzi o glosnosc chodzi o to jak gra , ze ma problem ze zroznicowanym basem , gra mono tematycznie nie odzwierciedla naturalnie muzyki...

 

 

PS.: za 80-100zl to nawet uzywanego dobrego glosnika sie nie kupi 10 lat po jego produkcji, a co dopiero dobry sub. Widze ze o co innego nam chodzi w graniu, mi zalezy na jakosci a nie decybelach, juz to chyba mowilem.

 

 

Znowu pokazujesz ze nie wiesz co piszesz i ze twoja wiedza zamyka sie na bardzo waskim kregu... Moze nie zrozumiales 80zl to koszt zakupu Rockforda Fosgate RFA seri audiophile , byly drozej za prawie 200zl ale za 80 tez mozna kupic , oczywiscie mowie o uzywanym bo to chyba jasne gdy sie mowie o tej seri... Co do tego ze sie roznymi bo ty staewiasz na jakosc ja na moc to masz race laczna moc sprzetu w tej chwili u mnie w aucie to jakies 130wat z subem okolo 200 fak glosne napier... to jest to :D

 

 

Napisalem co chcialem ale odpuszczam to nie ma sensu pozjadales wszystkie rozumy ok... jak to mowie - "nie dyskutuj z ...."

dalej nie napsize ale zostalem sprowadzony do poziomu i pokonany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.: za 80-100zl to nawet uzywanego dobrego glosnika sie nie kupi 10 lat po jego produkcji, a co dopiero dobry sub. Widze ze o co innego nam chodzi w graniu, mi zalezy na jakosci a nie decybelach, juz to chyba mowilem.

Jest na forum osoba, która udostępniając Ci na odsłuch suby za małą kasę pokaże Ci jak bardzo się mylisz :D Ba pewnie nie jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kontrowersyjny temat powstal :rotfl: mimo ze bardzo kulturalny proponuje zejsc z kolegi Banity , choc czytajac posty chyba go zgasilisciebo juz sie nie wypowiada :D ja wiem ze tacy moga wprowadzac w blad swierzo poczatkujacym w dziedzinie ale bez przesadyzmu :D proponuje wrocic do tematu i pomuc autorowi tematu bo koledze wszechwiedzacemu nie koniecznie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...