Skocz do zawartości

Ambitniejszy sub z kilkoma obostrzeniami


marcin-real
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin to nie kombinuj tylko 10" SB A i da rade. Czego sie obawiasz?? Masz kombi to z subbasem nie bedziesz mial problem. Ja zawsze podchodze do 10" jak pies do jeża w sedanie a juz kolejna 10" (obecnie Lotus) zamiata jak siemasz...... tak wiec atakuj 10" Degolca Aluminiaka akurat jest 2x4ohm i bedzie git :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin to nie kombinuj tylko 10" SB A i da rade. Czego sie obawiasz?? Masz kombi to z subbasem nie bedziesz mial problem. Ja zawsze podchodze do 10" jak pies do jeża w sedanie a juz kolejna 10" (obecnie Lotus) zamiata jak siemasz...... tak wiec atakuj 10" Degolca Aluminiaka akurat jest 2x4ohm i bedzie git :wink:

Przed założeniem tematu - to był mój jedyny typ - i chyba tak już zostanie :) Bo dużego wyboru nie mam - a o to konkretnie pytałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co stalem jakis czas temu przed podobnym dylematem (Dego, Lotus, Ali 10" ), tylko ze mialem na polce A6 (wiec grzało mnie ilu cewkowy, ohmowy bedzie :P ) z kazdym dalby rade i wzialem Lotus'a i nie zaluja ale majac taka opcje jak Ty 2 mono Xtant'a to tylko szukalbym 2-cewkowca no i jedynie z w/w Degolec najbardziej by pasil..... wiec tak bym atakowal. Zawsze zanim znajdziesz (upolujesz uzywke - no chyba ze nowke chcesz kupic) to mozesz sie wybrac na najblizszy spot do nas i ustawić ze Stefanem jak bedzie mial czas to i posluchasz i bedziesz wiedzial czy tego szukasz ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to Woolly24 cos chyba kiedys pisal ze jeden i drugi dobry tylko papier chyba bardziej "mięsisty" jest a alu "punktowy" badz co badz alu bardziej sie cieszy popularnoscią wiec moze cos w tym jest...... ale ja nie specjalista akurat od tych degolcow :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...