Skocz do zawartości

PEIYING PY-2H30R + sub


misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja teraz dla 2 klientow robilem skrzynie pod lanzarki. Dzis wysylam bude 60litrowa wczoraj testowalem skrzynie z lanzarem strojona na 42hz i przy wzmaku 200watt narzedzia mi ze stolu spadały. Ciekawe co bedzie w aucie jak sie zapoda ze 400watt.. No i duza jest roznica w budach pomiedzy 50 a 60litrow , polecam te wieksze :/

 

...czekam na jedną z nich wlasnie do takiego zestawu: Lanzar Max 12 + PY-2H30R

 

[ Dodano: 2008-10-03, 16:14 ]

no i ...GRA!!!!!!!!!!!!aż łeb mnie napier....la. ZAJEB....ŚCIE.!!!! Własnie przyjechała do mnie skrzynia 60l, z prostokątnym BR, prosto ze Stolycy, od zomera1980 :D który zna sie na tym co robi i wie jak zadowolić klyenta :/ !!!!! gościu zajebisty jestes! http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif Skrzynia elegancka i co najważniejsze ściśle wg danych co do rodzaju słuchanej muzyki, zabudowy auta i głębokości basu. TERAZ jedyne pytanie jakie mi sie nasuwa na myśl to czy moje uszy będą mi służyc tak długo jak bym chciał :D bo naprawde NAPIER....LALALA muzyczka (czyt.BASIK). Przetestowałem ten sprzęt (LANZAREK MAX 12 + PY-2H30R) pod różną muzą i ...jest on idealny pod czarną muzę, techno juz troche mniej, rock, :D może być. Za te cene to z pewnością najlepszy wybór jeśli komuś zależy na decybelach.

także kochani LECIMYYY :/ hehe

 

[ Dodano: 2008-10-03, 16:26 ]

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...