Skocz do zawartości

Wybór Subwoofera


Robertgio30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie czy ktoś może mi doradzić w wyborze subwoofera?

 

Radio Kenwood KIV- BT900

Wzmacniacz Focal Solid 4 , po zmostkowaniu będzie 200 watt dla subwoofera

Kable sygnałowe Monster XLN401 2 kanałowe 4m Interkonekt.

Wzmacniacz jest podłączony plusem i minusem prosto z akumulatora kablami 20mm2

 

Który z tych dwóch subwooferów byście doradzili ? jeden ma 200 watt drugi 250 watt

czytałem że subwoofer powinien mieć taką samą moc co wzmacniacz lub o 30% większą więc

wydaje się że jeden i drugi się nada ale wolę zapytac kogoś kto siedzi troszke w tym temacie.

 

Dane techniczne wzmacniacza Focal Solid 4 a poniżej linki do subwooferów

 

Filtr górnoprzepustowy

50 - 150Hz (12dB/okt)

 

Filtr dolnoprzepustowy

50 - 150Hz (12dB/okt)

 

Zdalne sterowanie

tak

 

Maksymalny przekrój przewodów głośnikowych 10mm2 7 AWG Bezpiecznik (s) 2 x 25A Nominalna moc mierzona przy ​​14,4 V - 4 Ohm THD + N <= 1% 4 x 75W Impedancja wejściowa 20 kOhm Współczynnik tłumienia przy 4 omach 50 do 1 kHz Stosunek sygnał / szum (RMS) > 100dB (A) Pasmo przenoszenia 10Hz - 60kHz Czułość wejściowa 0,2 - 5V Maksymalny przekrój przewodów elektrycznych 35mm2 - 2 AWG Zabezpieczenia - Zwarcie - Termiczne przeciążenie - przepięcia - odwrócenie biegunowości Wymiary (WxSxG) (45x300x200 mm) Stosunek sygnał / szum (1 Watt wyjście) > 80 dB (A) Nominalna moc mierzona przy 14,4 V - 2 Ohm THD + N <= 1% 4 x 100W THD + N @ 4 Ohm 0,02% @ 1kHz Moc w trybie zmostkowanym mierzona przy ​​14,4 V - 4 Ohm THD + N <1% 2 x 200W

 

 

 

 

 

 

FOCAL SB25 A1 10"

 

 

http://www.ebay.co.u...#ht_2979wt_1024

 

 

 

Focal SD30SPL 12"

 

 

http://www.ebay.co.u...8#ht_2334wt_932

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...