Skocz do zawartości

Audio "rower"


unitrafanspace86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Ja to bym widział w ten sposób:

 

- woofer i tweeter łacznie ze zwrotnica z zestawu odseparowanego

- sub

- piec 4 kanały z filtrami

 

Skrzynie i tak musisz od nowa zrobić pod dany głosnik. Osobny kick panel na woofera i jakas tam zabudowa tweeta

 

he he takie pół car audio :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie odpuszcze

ok, nie odpuszczaj, ale weź też trochę się wysil i poczytaj! padło hasło: FAQ nazara, poszukaj poczytaj, potem poczytaj na forum a później wróć do tego tematu bo inaczej ty się będziesz wkurzać że reszta cię "olewa" a "oni" się będą wkurzać bo nie znasz podstaw, tyle.

co do tego aku to możesz go sobie już zostawić. jak się nie mylę to te jvc który podałem jak przykład miały wejscia na zasilacz 12V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie odpuszcze :) pozdro. Kupiłem aku jak pisałem konda, i nie szkoda mi kasy na dalsze kupowanie osprzętu, jak za coś się zabiore, to do końca!

No nie mam auta, nie mam.Na razie nie potrzebne mi.

 

Tak więc, czy dostane tą odpowiedź czy nie!?!?

 

Jaka firma wzmacniacza, głośnika niskotonowego lub subwoofera aktywnego i wzmacniacza do średniaków.

 

 

Weź zapytaj się o to na forum rowerowym... Może tam ci pomogą. Wątpię że ktoś Ci tu doradzi ze względu na to że raz jest to forum caraudio nie bikeaudio a dwa nikt nie jest na tyle głupi żeby proponować ci sprzęt który komuś może na prawdę się przydać do celu którego został stworzony. Kup sobie neony na allegro, głośniki do mp3 i lansuj się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź zapytaj się o to na forum rowerowym... Może tam ci pomogą. Wątpię że ktoś Ci tu doradzi ze względu na to że raz jest to forum caraudio nie bikeaudio a dwa nikt nie jest na tyle głupi żeby proponować ci sprzęt który komuś może na prawdę się przydać do celu którego został stworzony. Kup sobie neony na allegro, głośniki do mp3 i lansuj się :)

 

Pozdrowienia dla cb :) dzięki takiej przemowie czuje się tylko więcej na siłach, żeby to zbudować ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - niech zbuduje :) Jak mu padnie aku szybciej niż myśli, przyjdzie to ładować, chronić przed wodą, pyłem, dostanie po twarzy za naruszanie czyjegoś spokoju itp to sam odpuści :)

 

A na takich młodocianych "umilaczy" czasu akcja typu

jak znalazł ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, aku na zapas mogę mieć, zabezpieczone będzie, nie zniechęce się mój drogi, i nie mam 15 lat żebyś zwracał się do mnie "młody"

:) co ty myślisz, że będę z tym po ulicy jeździł?? Może ty tak robisz, jak już wspomniałem, że zestawik będzie służył do zasilania malych imprez z kumplami, na działeczke itd;) więc nie sugeruj mi tu, że będę tym naruszać spokój, ok?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie mam 15 lat żebyś zwracał się do mnie "młody"

 

Wskaż gdzie się tak do Ciebie zwróciłem a przyjadę osobiście Cię przeprosić :)

 

więc nie sugeruj mi tu, że będę tym naruszać spokój, ok?

 

Tak, tak... oczywiście :)

 

Może ty tak robisz

 

I grzeczniej proszę.

 

Dla Twojej informacji - nie posiadam nawet subwoofera w samochodzie. A z imprezek przy tłukącym się basie dawno wyrosłem. Zrobisz - zrozumiesz :) Dlatego proszę - nie rezygnój !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@unitrafanspace86 fajnie sie czyta taki temat, kiedy nie maz o niczym pojecia , tylko sie usmiechnać pod nosem i pośmiać z Ciebie :) za tyle kasy ile wrzuciłeś w błoto miałbyś taki bumbox ze szkoda gadac. ale ty sobie rob swoj system na kolkach w wozku :rotfl: :rotfl: :rotfl: to juz nawet nie podchodzi pod luzna gadkę w dziale przy piwie , popatrz na posty w gore jak ty sie odzywasz : ) i dalej oczekujesz pomocy , smiech na sali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja informuje ciebie, że nie robię tego dla szpanu i popisu czy tam denerwowania innych, ok??

Więc czytaj proszę ze zrozumieniem ;)

 

Gdybyś nie robił tego dla szpanu, to zakupił byś wspomnianego boomboxa. Wszelkie parametry miałby lepsze i wyglądał na pewno estetyczniej i sprawiał mniej problemów. No ale Ty wolisz kupować kondensatory po 250zł - i co ten kondensator ma tam niby robić? Masz za dużo pieniędzy? To zainwestuj w coś. Albo kup cokolwiek - byłe było ładniejsze, mocniej świeciło i miało napis Xplod czy inny Magnaszajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię "zrób to sam" nie koniecznie musi wyglądać zajeb... ie, wazne ze zrobie to sam, zeby dobrze gralo i ze bede miec z tego satysfakcje. A nie pójść na. latwizne i gotowca kupic.

pozdrawiam wszystkich którzy są przeciwni audio w rowerze. Ja cos próbuje zrobic, a nie siedziec dniami i grac w gry lub pic wódke ze znajomymi.

 

przepraszam za pisownie, aktualnie jestem na dotykowym smartphone'ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...