Skocz do zawartości

Wybór subów 2x ....?


Porek44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

on posiada dwie cewki każda 2 ohm czyli można spiąć w 1 lub 4 ohm. I takie moje pytanie bo nigdy tak nie robiłem ten BM mmiał podawane "fabrycznie" 2x900rms przy 2 ohm i pytanie czy można każdą jedną cewkę podłączyć pod jeden kanał? czy nie za bardzo nigdy tak nie robiłem bo mi się wydaje, że nie za bardzo dlatego też pytam i proszę o szybką odpowiedź Pozdrawiam

polaczenie bardzo kontrowersyjne bo wiele osob wystrzega sie tego...

ale do tego wlasnie powstaly glosniki 2 cewkowe

da sie tak podlaczyc i to dziala ;)

 

chociaz w tym przypadku to nie ma znaczenia czy cewki osobno czy spiete razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz pisałem wyżej napisze jeszcze raz posiadalem ten piec kilka lat i katowałem go w 1ohm praktycznie cały czas i nic sie z nim nie działo

na pierwszy ogień poszedł z subem Hifonic Brutus Bx 15 D2 i spisywał sie świetnie odp zasilony jescze raz podkreśle odp zasilony potrafi działać w 1ohm

Pózniej przyszła wymiana na kolejną 15 Re audio SR D2 i też grał na pełnych obrotach....

Załatwiły go dopiero cztery 10" AZX W10 NUKE spięte w 0,5ohm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra biorę tego atlasa zobaczymy jak będzie się sprawował... wielkiego niedoboru watów raczej nie powinien mieć z tego wzmaka posprawdzam wszystkie podłączenia czy nie ma gdzieś luzów aby nie było spadków przypadkiem ale wątpię.

 

 

Odpowiednie zasilanie wolę się zapytać dokładnie jakie miałeś? ja mam u siebie przewody plus i minus z aku 52mm2, przy czym mam aku pod maską 54a i plus w bagażniku 40a alternator jest tylko 90a ale na dniach mam zamiar poszukać kogoś w Koszalinie aby zmienić na 120a. No i muszę zmienić przewód idący od alternatora do akumlatora bo jest seryjny cienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podłaczyłeś do tego pieca 52mm2???

przy czym mam aku pod maską 54a i plus w bagażniku 40a alternator jest tylko 90a

już bedzie mało prądu zmień akumulator na jeden ale odp...

Temu piecowi nie potrzeba 120A zadowoli sie 90....

Czytaj forum nie chce mi sie pisać tego co juz było tysiące razy przerabiane...

Nie pamietam ale raczej zasilanie nie spadło mi po niżej 13V.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radził bym przy twoim zasilaniu zapinać go 1R ale twoja wola...

Jak bedziesz trzymał reke na pulsie to moze nic sie nie stanie LECZ MOŻE ROBI WIELKĄ RÓŻNICE....

Posiadając parametry T\S sam zrÓb skrzynie zeby nie być rozczarowany jego grą....

AMEN....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...