Skocz do zawartości

Helix HXA 435


matm115
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam sie nad kupnem http://allegro.pl/helix-hxa-435-sony-xm-audio-art-audison-i2044313395.html , słuchał ktoś może tego wzmacniacza? słyszał coś o nim? jak nadaje sie do zestawu przedniego? Szukam wszędzie jakichś opinii o nim i ciężko cokolwiek znaleźć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki wzmacniacz, ma naturalne ciepłe brzmienie używałem do napędu wysokich tonów, a jaki zestaw posiadasz ?

wooferki : focal 6h1 polyflex i tweetery plus zwrotki narazie w planach pod ten wzmacniacz, bedą to prawdopodobnie neo28;)

narazie mam tylko jakies stare ltc tweeter plus zwrotka niewiem co to nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Focale pokażą co potrafią pod czymś mocniejszym :) Celuj coś, co ma w okolicach dobrych 80 watt na kanał :)

ten wzmak w mostku ma mieć 2x 105 W rms niby ;) więc o to że nie podoła się nie martwie bo nie ma co sie bać;) pytam raczej o to co ten wzmak sobą zaprezentuje, w sensie właśnie czy dźwięk ciepły, czy wszystko czysto gra, czy małe zniekształcenia itd, poza tym na necie nie można nigdzie znaleźć parametrów dokładnych, gdyby ktoś miał/znał prosiłbym o podanie ich ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego waty nie graja....I jak go zmostkujesz popełnisz największą głupotę...

Uzasadnij proszę co w takim razie gra i na czym polega ta głupota, ale bez pitolenia ogólnikami, ja pytanie na temat mostków i pędzenia wooferów zadałem na forum w swoim temacie, odpowiedź konkretna nie padła.

Uwaga!!! Helix jechał u mnie na mostkach, i uwaga- efekt lepszy niż na osobnych kanałach.

Ja wcale się nie dziwię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem helixa hxa 40x doszedł hxa 1000 i miałem wybór bi-amping albo mostek, nie chciało mi się ciągnąc kabli to zrobiłem mostki, w ten sposób pozbyłem się pisku w głośnikach (pisk od alternatora, próbowałem kłaść kable na rożne sposoby i nic nie pomagało), o dynamice jaka zyskał system przedni na helix dark blu nie wspomnę,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź konkretna nie padła.

No i pewno nie padnie, tabu chyba jakieś jest w tej kwestii łamane przez nielicznych.

Bo mostek da jednak większy wykop wooferą chyba że ja gdzieś zbłądziłem i czegoś nie wiem :)

Kopa na wooferach w standardzie każdy dostaje , ale można liczyć na extra profity :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...