Skocz do zawartości

Subwoofer do PIONEER GM-3300T


PanJarek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W aucie mam wzmacniacz Peiying PY-B2H76R i Subwoofer STX.12.2.500.2x2.F.S.PP. Bas jest mocny ale czegoś mi w nim brakuje. Pomyślałem, że mogę wykorzystać wzmaka PIONEER GM-3300T którego mam i kupić do niego jakiś słabszy subwoofer np. 20 lub 25cm RE Audio. Co o tym myślicie? Czy ten pionek da rade pobudzić subwoofer aby bas był przyjemnie odczuwalny w kabinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wina budy,strojenia?

Wzmacniacz jest w 30l obudowie zamkniętej, wykonanej bardzo starannie i solidnie.

 

Syneczku ile Ty masz lat 15?W jedny poscie nie mozesz zadac pytania na frapujace cie pytanie.

Bardzo interesująca stylistyka.

napewno nie najtansza seria bo jest na podobnym lub nawet gorszym poziomie

Chciałem kupić coś do 300zł. Może HERTZ ES 200 lub Rockford Fosgate Punch P1S410?

Co jest w stanie w ogóle zasilić ten mój pioneer? Bo tego stxa raczej nie (na razie nie mam możliwości sprawdzenia) Nie che kupować kolejnego wzmaka pod suba tylko wykorzystać to co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego oczekujesz od subwoofera, powiedz coś więcej na ten temat :)

Co nie pasuje Ci obecnie?

Nie mam dużego porównania dlatego też ciężko mi określić wymagania. Z pewnością brakuje mi mi takiego szybkiego basu. Moc jest dobra nawet przy przykręconym wzmaku. U kumpla kiedyś jak się wsiadło to czuć było jak bas przechodzi przez ciało a samochód wiele nie drżał, u mnie jest odwrotnie.

 

Przecież już pisaliśmy

 

w312 lub np. w612

Trochę za drogie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kumpla kiedyś jak się wsiadło to czuć było jak bas przechodzi przez ciało a samochód wiele nie drżał, u mnie jest odwrotnie.

Lepiej baw sie strojeniem a nie wymianą sprzętu.

Tak jak juz dan124 pisał i ja to popieram i podtrzymuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z fazą na dzień dzisiejszy jest aż nad to dobrze, także szymek poluzuj gumeczkę w majtkach co by zator do mózgu nie poszedł :zdrowko:

 

BTW: może wrzuć odrobinę jakiejś gąbki albo wełny do skrzynki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z fazą na dzień dzisiejszy jest aż nad to dobrze, także szymek poluzuj gumeczkę w majtkach co by zator do mózgu nie poszedł :zdrowko:

po twoich postach nie bardzo widze bys miał wszystkie fazy...Co do mojej "gumeczki"to już nią sie nie mart jest ktoś od jej luzowania.

 

To nic nie poprawi i nie wyśilaj sie tak bo Ci zyłka pęknie czasmi....

Zmień bude i strojenie.

AMEN....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popróbuję z innymi wzmacniaczami a jak to nie pomoże dam w b\r chociaż podoba mi się wizja wstawienia 8" głośnika w skrzynkę 10l która zajmowałaby mało miejsca w bagażniku i podłączyć pod pionka. Szybkość basu by się zwiększyła, pobór mocy zmniejszył (mam cienkie kable) i być może pozytywnie by to wpłynęło na jakość dźwięku. Kwestia tego czy będzie moc wystarczająca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...