Skocz do zawartości

Rockford fosgate RF X7 - co to za kosmiczne cudo :) ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pare razy odwiedziłem aukcje z tym "cudem" o dziwacznym kształcie i duzej mocy przy 4ohm. Czy to jest jakaś podróbka z chin ? Nawet nie podróbka bo nie jest podobna do zadnego ze wzmacniaczy FR'a :P

 

Coś ktoś o nim wie ? To wzmak kogoś z tego forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmak chyba z końcówki "świetności" Rockforda, daje radę pewnie.

FUBU najwyższa to była seria ...T bodaj coś kojarzę model chyba T15KW ta cyfra w nazwie to nie ściema :hyhy: jak namierze to wrzucę linka jakiegoś ale wiem na pewno, że jest klasie AB.

hehepack ten proc to chyba do "samodiagnozy" pieca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie sie nastawcie na tego RF.

Kolesie sa ze Starogardu Gdanskiego.

Jego brat miał wystawionego t15002, dzwonilem do goscia i 30 min sie umawialem na wysylki itd. Do dzis nie podal nr listu przewozowego...oby to byl przypadek...

Podczas tej rozmowy wynikło ,że jego brat ma jeszcze x7 na sprzedaz... (no i wlasnie jest) ,oni mieli t3001 tego z nieoryginalna obudowa na alle i maja ponoc jeszcze jednego ale trup.

Troszeczke dziwi mnie to ze jest tego az tyle, i ze znaja wartosc klockow a ceny sa mozna powiedziec delikatnie okazyjne...

 

aaaa stary power 1000 tez jest od nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a więc zdecydowałem się na te cudo" dziś odebrałem paczkę więc jeszcze nie testowałem, ale fotki już zrobione i są w odpowiednim dziale.... :)

ogólnie polecam "Kolesi ze Starogardu Gdanskiego" potargować się i będzie dobrze:)

ja i mastah22 trafiliśmy na niegrzebany sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc przetestowany dziś na spocie w porównaniu do stega k2.02 przy re sx 12" d4 , więcej mocy to raczej oczywiste, lepsza kontrola, mniejsze zapotrzebowanie na prąd

Akurat jak mam noge w gipsie to omijają mnie najlepsze kąski.

A re w jakiej budzie siedział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia i cały sprzęt był SynDmx skrzynia na oko 53l strojona coś ok 33hz ale coś z nią było nie hallo :) ogólnie nie moje auto, więc za dużo nie mogę powiedzieć niby w radiu było wszystko na zero ale sub już jakby miał dość... xmax masakryczny i dmuchało z portu nieźle, bmw 5 sedan inaczej gra niż małe ciasne a3 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...