Skocz do zawartości

potrzebuję mały wzmacniacz z wystarczającym potencjałem ( jakość) D 8W3v2-D4


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Harman/Kardon ? no to jest pomysł ale najlepiej by było posłuchać tego . ( odbiegając od tematu najlepiej na jakimś zlocie spocie)

na alledrogo pokazał się orion ...

za 400 zł oczekiwanie na cenę minimalną trwa ... he he he,

 

myślałem o xetecu ale czy będzie mnie stać .... to już inna kwestia.

licytuję .. jak również DLS-a

 

 

więc na chwilę obecną kwestia nie rozwiązana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu odnalazł by się jeszcze Hifonics Eagle, małe wymiary, jest moc i kontrola, wbudowana zwrotnica, a cena naprawdę niewielka, jak na to co oferuje wzmacniacz.

 

http://amp-performan...nics-Eagle.html

 

U mnie naprawdę nieźle się spisał, 180W DLS'a trzymał za ryj jak trzeba. Do tego pędził przód i brzmiało to całkiem przyjemnie.

Czasami żałuję, że sprzedałem... :wink:

 

Pisalem wczesniej o jego mocniejszym bracie czyli Hifonics Falcon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem wczesniej o jego mocniejszym bracie czyli Hifonics Falcon :wink:

 

hiFonics eagle działa 4/2/1 ???

no dobra moc a jak tam z dzwiekiem / miał to ktoś ??? czym się charakteryzują .. znaczy jaką nadają barwę ???

szukam czegoś z bardzo dobrym dołem( dobra zwrotka )

 

temat cały czas otwarty . szukam jak mówicie czekam na zapco ale jest tylko jeden za 7stów a tyle nie dam bo nie ma takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie lipa na necie jeśli chodzi o sensowne malutkie używki . więc czekamy. :)

Padło już trochę propozycji w tym temacie i to bardzo różnych wzmacniaczy lecz jakoś żaden nie zyskał Twojego uznania na tyle mocno abyś zamieścił na forum temat w dziale "Kupię".

Co dokładnie znaczy "malutki", ale tak dokładnie w centymetrach?

Co to są "wszystkie nieliczne dobre strony" suba 8" ?

Jak rozumiesz określenie "sprzęt na zdrowych podzespołach z dobrymi filtrami"?

Pytania same się nasuwają, bo z Twoich postów w tym temacie wynika jedynie to, że czegoś chcesz ale nie jest to jasno i precyzyjnie określone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padło.

 

tyle że one nie są małe

_________________________________

 

monoblok /stereo

 

niemiecki / japoński

 

25/25cm

 

nieliczne dobre strony- napisałem z przekory.

 

na dobrych podzespołach to znaczy nie robiony - przez małe chińskie rączki , z dobrym dołem odpowiednim do tego głośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pytań co do tego soundsteeeeeema

 

a dokładniej idzie o to

czy jest on odpowiedni pod sub.

 

Nie nadaje się, to amerykański wzmacniacz :D

Jednego dnia ma być japoński lub niemiecki a dziś okazuje się że jednak amerykański też podpada pod rozwagę :) A włoski, a angielski lub szwedzki czy norweski jest zły czy może jednak dobry? Niby pytasz, a tak na prawdę jak panienka grymasisz i jak już Twoje oczekiwania wydają się dość jasne, to okazuje się, że w tej chwili już inne wymagania są na topie. W przypadku kobiety bym powiedział: menopauza jak nic, ale u Ciebie... ???

Weź na suba starą uznaną amerykańską konstrukcje z lat 90-tych mającą w mostku jakieś 200-250W, większość zagra na subie co najmniej poprawnie i większość przy takiej mocy w mostku będzie miała wymiary , które będą Ci odpowiadać. Nikt tu na forum nie przewidzi jak konkretny wzmak ze subem zagra w Twoim aucie i czy Ty będziesz z tego grania zadowolony, a wszelkie porady, to jedynie "gdybanie" i tak je traktuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkludując - tak wiem , byle nie składany w chinach

 

masz jakiś konkretny na myśli czy poprostu jesteś psychologiem?

 

opinie o soundstrimach są bardzo pozytywne

 

ale czy konkretnie ten - poradzi sobie efektywnie z tym głośnikiem

 

jeśli uważacie że<<<< tak >>> i nie budzi to waszych wątpliwości to poprostu go kupię !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy konkretnie ten - poradzi sobie efektywnie z tym głośnikiem

Chwila prawdy u Ciebie w aucie będzie :)

masz jakiś konkretny na myśli czy poprostu jesteś psychologiem?

 

Na przykład ROCKFORD FOSGATE 160.2. Myślę że gabaryty podejdą ale musisz sprawdzić, jest dostępny na alle.

 

Ja akurat preferuję stare MTX-y do których nie jesteś przekonany, na przykład Blue Thunder PRO75X2 MTX Audio Archives mostek ok 300w i 20x23cm, tyle że raczej ciężko osiągalny, z resztą więcej na ich temat masz w moim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...