Skocz do zawartości

jak zamontować 2 wzmacniacze w bagażniku mercedesa 124


dezoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

 

Chciałbym sam zrobić montaż wzmacniaczy w swoim aucie, nie mam jednak zielonego pojęcia jak się do tego zabrać.

W aucie jest butla gazowa 55 l zamontowana w głebi bagażnika , ułożona w poprzek auta.

Instalacje przewodów zostawiam fachowcom, jedynie wzmaki chcę sam zamontować.

 

Wzmacniacz Kenwood KAC PS 201T, drugi jescze nie kupiony.

 

Subwoower będzie w kabinie więc oprócz butli przestrzeń bagaznika jest do wykorzystania,choć nie ukrywam że wolałbym żeby troche miejsca zostało na bagaże.

Estetyka jest bez znaczenia ważne żeby było dobrze zrobione.

 

Mercedes 124, 86r sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. postaram sie o fotkę.

Panowie, wystepuję na tym forum jako laik więc szkoda czasu na docinki bo mnie one nie rażą a Wam chyba punktów prestiżu nie dodają.

Chcę zrobić montaż porządnie, dlatego się pytam ludzi co kumają.

Sama robota nie jest w końcu trudna jesli się wie jak ją zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docinki sie pojawiaja bo pytanie jest bezmyslne... My mamy szukac w necie zdjec bagaznika takiego samochodu jak twoj , pozniej sie dopytywac jakiej wielkosci masz butle i dokladnie w jakim miejscu i pozniej po szukaniu i wymuszeniu od ciebie odpowiedzi w koncu mozemy ci napisac... Przykrec tam gdzie jest miejsce i gdzie najmniej bedzie przeszkadzac a to chyba widzisz i sam jestes w stanie przeanalizowac stojac przed wlasny bagaznik ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , przejrzę fotki.

Interesuje mnie czy wzmaki powinny byc zamontowane do dużego metalowego elementu który odbiera ciepło , czy moze jest to bez znaczenia.

124 to dość popularne auta więc pewnie są jakieś typowe miejsca gdzie się w ich bagażnikach montuje sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ma byc szybko i nie zajmowac miejsca to podwieszenie ich w bagazniku jest najlepsze

 

chociaz ja na twoim miejscu zrobilbym prosta zabudowe

jednoczesnie ukryjesz nie za atrakcyjna butle oraz wyeksponujesz wzmacniacze

 

wystarczy 1-2 arkusze MDFu, kawalek kocyka + jakies kontowniki do zamocowania tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...