Skocz do zawartości

Czy duża różnica grania DLS A3 wzgledem DLS A6?


nicekt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Suba napędzam DLS A3 i tak się zastanawiam czy jest warta zamiana na A6? Czy lepiej będzie go kontrolował? Mam problem również z przesunięciem subbasu na przód. Głośnik JL 10W3V3. Wiem że ma regulację fazy. Czy warto zamieniać? A6 ma mniejszą moc a w A3 gaina mam na maxa aby było go słychać przy moich ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 ma mniejszą moc a w A3 gaina mam na maxa aby było go słychać przy moich ustawieniach.

przy 2 omach ma taką samą jak A3 , przy 1 omie większą :)

A6 też trzeba mocno rozkręcać ......................

Czyli zyskasz tylko regulację fazy .

Radiem nie można czasówkami pokręcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Suba napędzam DLS A3 i tak się zastanawiam czy jest warta zamiana na A6? Czy lepiej będzie go kontrolował? Mam problem również z przesunięciem subbasu na przód. Głośnik JL 10W3V3. Wiem że ma regulację fazy. Czy warto zamieniać? A6 ma mniejszą moc a w A3 gaina mam na maxa aby było go słychać przy moich ustawieniach.

 

nie mialem A3 ale mam A6 i jestem z niego bardzo zadowolony ale cos mi nie pasi ze A3 masz ustawioną tak wysrubowanie. Badz co badz masz A6 i jesli w sedanie to wiem ze ten samochod nie jest przyjazny dla bassu i przebiciu sie go do przodu. Do takiego samochodu sprobowalbym raczej jakąs szybszą 12" z dobrą efektywnoscią. Tutaj przychodzi mi np. AudioSystem HX12 SQ mialem to w sedanie pedzone K2|02 i bylo tłusto (oczywiscie w mojej definicji tego znaczenia) bo ja bardziej na SQ nastawiony niż cisnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

A6 ma mniejszą moc a w A3 gaina mam na maxa aby było go słychać przy moich ustawieniach.

 

Chyba by mi auoto rozjeb...lo A auto to sedan :szok: Ja mam teraz 33KX 400RMS i A6 jest rozkrecony na 65%,tak samo bylo przy MW12. Gralem rowiez z 12W3V2 i tu musialem Gaina skrecic do polowy....Takze troche to dla mnie dziwne.Dla pewnosci sprawdz napiecie na zaciskach przy wiekszej glosnosci na wla silniku.U mnie spada max do 13.8V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dołącze sie do tematu.

Jestem Ciekawy waszych opini na temat tych piecy DLS A6 I DLS A3.

 

Teraz powiem coś wiecej na temat planów na 2012 Rok.

 

Mam zamiar zakupic te piece:

Mianowicie 2x DLS A6 i DLS A3

 

DLS 2x A6 ma pedzić 4x Re-Audio SE-12D4

A DLS A3 2X RE Audio XXX-6 Comp.

Taki typowo Bassowo Wuz.

Całośc przedstawie w dziale wasze instalacje.

 

Teraz czekam na wasze sugestie i opinie na temat mojego sprzetu i planów na nowy rok?!

 

Poza tym życze wszystkim Pomyslności dobrego przepływu w przewodach jak i również najlepszych odsłuchów i testów nowego sprzetu w nowym roku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na to licze chyba nikt takiego projektu nie robił na naszym forum.

Obiecuje że jesli dojdzie do takiej konfiguracji to bede obecny na wiekszośći spotów organizowanych.

Tutaj licze na wsparcie "bartaswlkp"Bo to czowłowiek znaczący w świecie C\A w WLKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...